Kültür bölümündeki sorulara dikkat edilmiyor mu moderatörler arkadaşlar?

Gittikçe vıcıklaşan yorum ve saldırgan zihniyetlerden sıkılıp nispeten dahe seviyeli cevaplar okuyabileceğim kültür kategorisinde geziniyordum.Gördüğüm sorular ise evlere şenlik;

Kimisi sormuş ''Erkek hemşire tahrik eder mi?'' kimisi ilişki tavsiyesi istemiş,kimisi havadan sudan sohbet etmiş.Kültür bu mu?

Yanlış kategoride sorulmuş sorular genellikle hemen yok ediliyor.Kültür kategorisi kirlenmesin bari.İlgilenelim lütfen.

0|0
510

En İyi Erkek Görüşü

• Umarım bu yanlış kategori seçimi yapılmış sorularda "Yanlış Kategori" seçeneğini işaretleyerek "Şikayet Et" butonuna basmışsındır. Gözümüze takılan ve kategori hatası olan diğer kurallara uygun soruları silmek yerine mesajla yönetime bildiriyoruz ve silmiyoruz (Cinsellik konusunda olması gereken sorular hariç).

Bizde şikayet butonu olmadığı için ya paylaşımı silmemiz, ya da düzeltilmesi için yönetime mesaj yazmamız gerekiyor. Gördüğümde yönetimi bilgilendiriyorum ve ayrıca düzeltme yapılacak bir sorunun silinmesi de tepkiyle karşılanabilir. Bu yüzden üyelerin de moderatörlere yardımcı olması ve bu tür durumlarda "Şikayet et" butonuna tıklamaları önemli.

2|2
    0|0
    • Hmm soruyu da şikayet edebiliyoruz yani gayet?

• :))

Üyeler de hassasiyet gösterirse buralar güllük gülistanlık olur. :))

• Aslında moderatörler acımadan ciddiyetsiz ve gereksiz soruları silseler üyeler daha dikkatli olacaktır ve site kalitesi artacaktır diye düşünüyorum...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Bencede cok haklisiniz. Ama yeni uye olunca istedikleri yere yazamadiklari icin oyle bir sey yapiyorlar bence.

0|1
    0|0
  • Moderatorler isinizi duzgun yapin !

1|1
    1|0
  • evet cidden kültür bölümden böyle sorular olmamalı modlara duyurulur

0|1
    0|0
  • kültür kategorisinin düzenlenmesinden yanayım diğeri seçtiğim halde soru kültüre yönlendiriliyor ki o kategori ile pek alakalı olmuyor neyse

0|0
    0|0
  • Mutlaka bu tarz paylaşımlar şikayet edilmeli gerektiği kategoride bulunmalı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Zaten kültür bölümünde açılan yüz başlıktan sadece bir tanesi falan kategori ile alakalı. Bana göre şarkı önerin , film önerin ve buna benzer olan başlıklarda kültürle bağdaşlaşmıyor .

0|1
    0|0
  • abazalar genelde "diğer" de takılırdı. yazık artık kültürel bir aktivite olarak abazalık yapmaktalar demek ki<3

arkadaşlar böyle bir duruma denk geldiğinizde balonlulara seslenebilirsiniz ama genelde Kızlar Soruyor'a seslenmek daha iyi. onlar patron çünkü. bazen bize de fırça atabiliyorlar <3 link verip, yönetime yazalım, çünkü KızlarSoruyor kullanıcısı genelde online, balonlular 7/24 online olamayabilir.

2|2
    0|1
  • Kardeşim aynı şeyden ben de muzdariptim hatta açtığım şu soruda belirttim.şikayet edin ya da özel mesajla bize bildirin diye yanıt geldi yönetimden link sanırım insanlar sırf ismi cazip geldiğinden ben de kültür kategorisinde soru sormuş ya da cevap vrmiş olayım diye işler yapıyor

0|0
    0|0
  • oyşşhhh erkek hemşire beni tahrik eder. ahaha

0|1
    0|0
  • tarih sorularından gına geldi

0|1
    0|0
  • Soruyu sikayet ediyorum diger bolumunde olmali:-)

1|0
    0|1
  • Evet bazen kültür kategorisi ile ilgisi olmayan

Bir çok soru oluyor

0|0
    0|0
  • evet saçma sorular çok fazla. bi de bazı sorular provokatif.

0|0
    0|0
  • ediyorlardır bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...