Sevgilim çıplak resim istiyor

1 buçuk aydır beraberiz ve benden yavaş yavaş çok şey istemeye başladı , ilk normal resimlerle başladı ve şimdide dekolteli resimler, yarı çıplak resimler.. yollamak istemiyorum , hayır dedikçe kavga ediyoruz .. beni seviyorsan istemezdin dedim ama seviyorumki senden istiyorum diyo.. sizce ne yapayım?

0|0
16|31

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmem ne yapmak istiyor olabilir acaba :) Resmini alıp nerelerine koyup ne düşünecek kim bilir?

Daha 2 ay olmamış bence bu çocuk acayip azmış. Sen ona bunları verirsen daha da fazlasını isteyecektir. Yinede sen bilirsin tabi aşıksan bilemicem ama ben aşık olduğum sevdiğim bir insanın değil dekoltesini normal resmini bile zor isterdim.

2|0
    0|0
    • Bende senin gibi düşünüyorum seven insan bekler .. yollamicam

• boşver istemesi normal değildi , hangi film ?

• Sil baştan; bunu izleyebilirsin. Sana umarım iyi gelir. kate winslet ve Jim carrey oynuyor. Umarım beğenirsin.

Erkekler Ne Diyor 30

• azman erkek yalanıdır. seviyorumki istiyorum ne demek. ilişkiniz daha yeni. böyle birşeyi istemesi durumunda yapacağın tek şey anında yol vermek.

resimlerini gönderirsen bir süre sonra buraya gelip şöyle soracaksın:

sevgilim benimle yatmak istiyor. kabul etmessem resimlerimi internette yayınlayacakmış. çok zor durumdayım noolur yardım edin. ne yapabilirim?

3|0
    0|0
    • Hayır ben şimdiye kadar aileme yanlış bişey yapmadım , bu eve nasıl girdiysem öyle cikicam. seven insan sonuna kadar bekler, beklemiosa saten vardır bişey.

sadece sormak istedim yinede tsk ederim

• ayrıldım bile şimdi

• iyi yapmışsın. :)

• herkes ister neticeyi bilemem ama yüzün olmasın kesinlikle.

1|1
    0|0
  • Hıanasını onun. Seviyordur ama bildiğin cinsel obje işi bu. 1,5 ay ne be? Nasıl güveniyorsunuz hemen. Dekolte falan eyvallah ama çıplak sakıın. Bu kadar saf olmayın kızlar ya. Atsan da o seni yarı yolda bırakacaktır ileride ben seviyorum deyince attın, millete de atmışsındır diye. Uzaklaş ondan.

1|0
    0|0
    • Sağol ayrilicam

• En temizi, doğru karar. Böyle Bi daha durum olursa ve atmak zorunda hissedersen kendini de yüzünü falan kes alma kadraja, atmaman en iyisi tabi. Bol şans.

• Gönderme, ileride ayrılırsan seni tehdit edebilir, veya kendi arkadaşlarına gösterebilir.

1|0
    0|0
  • spor atlet felan giy öyle çekin gönder sevgilinin amacını iyi anla belki o fotograf öyle elinde tutacak bilemessin iyi tanı

1|0
    0|0
  • Saçma verme tabi ilerde ne olacağı belli olmaz belki ayrılırsın şantaj yapar bu devirde kimseye güvenme

1|1
    0|0
  • teşebbüs dahi etme ilk olmadığına emin olabilirsin 1.5 ayda bu duruma geldi ise seni kullanmaya çalışıyordur

2|0
    0|0
  • 1 ayda çıplak fotoğraf isteyen ertesi gün yatağa yatalım der nickinin sonunda 52 var sanırım ordulusun veya kafana göre yazdın karadenizli insanları yanlış tanıttırma derim

1|0
    0|0
  • cıplak resım ıstemenınde sevmeyle alakalı oldugunu ılk defa duyuyorm daha neler duyucaz bu sıtede bakalım

2|0
    0|0
  • bence gönderme gönderirsende sana tavsiyem yüzün görünmesin :D

2|0
    0|0
  • Resmi alır sonra ayrılırsınız şantaj yapar sana . Sakın yollama .

1|0
    0|0
  • Sevgilin azmış :S

1|1
    0|0
  • sakın aptallık yapma çıplak resim istiyomuş gitsin anasına baksın yavşak ne günlere kaldık yarabbi

1|1
    0|0
  • hayır gönderme sakın. 1,5 aylık sevgiline güvenme sakın.

1|0
    0|0
  • Sakım gönderme.Daha 1.5 olmuş.Bu ne samimiyet.Sen çok doğru söylemişsin ona

1|0
    0|0
  • sakın sakın bu erkeklerin sonu gelmez bugün dekolteli yarın yarı çıplak öbürgün çırıpçıplak ister. ve bun uda sevgisinin gereği sevdiği için yaptığını söyle. sana tavsiyem bir tane bile atma o seni bir cinsel nesne olarak kullanıyo emin. buna

0|0
    1|0
  • Onun sevgisine sokayim ben

1|0
    0|0
  • seni sevmiyor gonderme sakin

1|0
    0|0
  • yolluyorsan harbı salaksın

1|0
    0|1
  • Gönder bence

1|0
    0|1
  • o seni kullanıyor gayet acık.gonderirsen de sonra cıplak resimlerin var ben de diye tehdit eder hic takma

1|0
    0|0
  • Gönderme boş ver şanaj yapar bir yerde kullanır internete sürer zaten öyle biriyse sapıktır ne yapıcaksın sevgili olma seven insan sevdiğinin çıplak resminemi bakar bırak onu hemde hemen bırak Allah korusun bir şey olur bacım

0|0
    0|0
  • Sakın yollama. 1 sene bile az böyle güven için. Daha 1.5 aylıksınız. Beni yanlış anlamazsan , bu çocuğun senin için niyeti kötü. Ayrıl derim. 1.5 ayda bunları isteyen bir çocuktan hayallerini gerçekleştirmesini bekleme

0|0
    0|0
    • ayrılmayı düşünüyorum saten başka çağrem yok , ona biraz da olsa güvensem bile yollamak istemem çünkü evlendikten sonra görmesini isterim..

• Gerçekleri gör kendini saf yerine koydurma asla. Eminim bu çocuk rahatsız biri üzgünüm ama

• Peki Sağol

• abi tamam salak olsun kolay kandırırz derdimde bu kadarda abartı...bu allah işini bilmıyo...

0|0
    1|1
  • bence gönderme sonra şantaj olarak geri döner bundan emin olabilirsin.

1|0
    0|0
  • ilerde riskli :)

0|0
    0|0
  • gönderme şantaj malzemesi olursun sonra. çok pişman var bu sitede gonderenlerden

1|0
    0|0
  • Bende. Ayni taktikle bu siteden biriyle beraber oldum, sen sen ol bu. Sozlere. Asla inanma senden faydalanmaktan baska bir dusuncesi asla yok,bende oyleyim kandirip faydalaniyorum,picim ruhum pic benim,sitedeki en acimasiz piclerden biriyim hatta,kandirilmayin artik bende yoruluyorum

2|0
    0|0
  • Bence gönderme neden dersen bir arkadaşım vardı senigibi sevgilisi istemiş oda göndermiş ve sonra kavgalı ayrılmışlar ve erkek arkadaşı tehdit ediyormuş bu fotoraflar geleceğimi etkilermi diye

İlerde pişman olmaman için verme

1|0
    0|0
  • eger dınlceksen tavsıyem var

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• seviyorum ki istiyorum nedir mk

bari daha usturublu bir yalan salla

sevdiği falan yok Madem senle ciddi seviyor evlenmeyi beklemeden seni zor durumda nasıl bırakıyor

kullandırtma kendini

osbirine malzeme olmaktan başka bişeye yaramassın

3|0
    0|0
  • Bence direk ayril seni sevmedigi ve niyetinin ne oldugu okadar belli ki.

Daha bukadar az zamanda acik fotolar istiyo eger yollarsan bunu sonra senin alehine kullanabilir.

1|0
    0|0
  • Yol ver gitsin.

Hadi bir kere istedi değilim sen hayır dedikten sonra saygı göstermesi gerek.

Çocuk gibi tartışmaya girmemesi gerek.

1|0
    0|0
  • Seven insan çıplak resim istemez saf olma ya

1|0
    0|1
  • 1.5 ay çok erken normal değil bence

0|1
    0|0
  • aman kızım sakın yapma büyük hata yapasın seven insanın yapacağı şeyler değil bunlar. daha çok küçüksün. başına bela alma sevgi denen şey öyle ucuz değil.aklını başına al. karşındaki adam değil ben bunu bilir bunu söylerim.

0|0
    0|0
  • Yürüsün gitsin pis herif

1|0
    0|0
  • seviyorum ki senden istiyorum..! bu çok saçma sevmek bu değildir

sakın gönderme

1|0
    0|0
  • Bence hemen ayrıl..

0|0
    1|0
  • 1 ay sonra da eski sevgilim çıplak fotolarımı internette yayınladı napmalıyım diye başlık açarsın...

Gönderirsen...

0|0
    0|0
  • Böyle aşkın ızdırabına çomak sokayım .@ seviyorum ki istiyorum demiş bide pis sapıkkkkkk

1|0
    0|0
  • Bence yollama başına dert alirsin

0|0
    1|0
  • gönderme sakın.

0|0
    1|0
  • taabiki de gönderme.

bu erkekler böyledir kardeş.iyiyken iyisin bir aranız bozulsa o resimlerle seni tehdit eder.istemediğin şeyle yaptırabilir.

hem bu kadar kısa zamanda bu ne cesaret,yüzsüzlük!

0|0
    0|0
  • Sevgisi seksi gelene kadar adamın işini gördüğünde playboy dergisi gibi kenarda bulursun kendini

sonra da geçmişler ola

kütürt

0|0
    0|0
  • Sonra koz olarak kullansın istersen , gönderme :s

1|0
    0|0
Yükleniyor...