Sevdigim kiz benle dalga gecti

Blr kizdan hoslaniyodum ilk defa bir kizi sevdim gittim acildim ona ama bebim burnum yandan cok kotu gorunuyo diye beni Kabul etmedi ayrica dalga gecti neye ugradigimi sasirdim okula bile gidesim gelmiyo utandigimdan geldim agladim ya kendimi öldüresim geliyo yasamak istemiyorum sirf burnum yuzunden yandan sorun oluyo diye it gibi asagiladi beni keske hic acilmasaydim Allah beni tipimle mi siniyo. Tipim idare eder ama burnum yuzumden dalga gecti kizi cok seviyodum 18 yasindayim ilk defa bir kizi sevdim ama olmadi butun ozguvenim hayallerim yikildi okuldan kaydimi da aldirdim sirf Bu durum yuzunden kendimden gectim ya etrafa saldirip duruyorum artik butun kizlari bunun gibi zannetmeye basladim neredeyse nefret ediyorum herkesten...

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Burnunda estetik sorun varsa parasıyla yaptırırsın, 10 numara burnun olur ama o kız milyonları olsa karaktersizliğini değiştiremez.

gazla gitsin, beş para etmezmiş...

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• onun ben* sana birşey olmasın allah böyle insanların belasını versin diyor ve susuyorum sevgiler saygılar

0|1
    0|0
  • Allah insanların burnunu özenerek yaratmıştır her yerini özenerek yaratmıştır fakat burun ayrı büyüklerim söyledi bunu bana , takma kimseyi Allah sana yakıştırmış o burnu . Egosu yüksek bir kız için hayatını hayallerini yıkma hayatına devam et.

0|2
    0|0
  • Kendini onun bir lafıyla yıpratma.Belki o da güzelliğini kaybeder.Seni nasıl aşağıladıysa biri de onu aşağılayınca anlar.

0|1
    0|0
  • merak etme ilgilenmiyo gibi yap bir kaç kızla çık o nasıl köpekler gibi gelecek yanına

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kızın seni sokmak istediği şekle girmişsin.yazık olmuş.güzelliklerini gören onca insanı farkedemeyeceksin şimdi bu nefretin yüzünden

0|1
    0|0
  • Hiç yazık etme kendine kardeşim ve unutma herkesin bir kusuru vardır ve önemli olan seni bu kusurlarına rağmen sevebilecek insanı bulabilmek... Hayat devam ediyor ve eminim ki seni hakedecek insan mutlaka karşına çıkacaktır seni görünüşün için değil de karakterin için , yalnızca seni sen olduğun için sevecek biri çıkacaktır emin ol.

0|2
    0|0
  • 2000 tl ye ameliyat olabiliyorsun hatta daha az bile olabilir kardeşim takma kafana

0|1
    0|0
  • sen ona nasıl söyledinki terslemiş seni

0|1
    0|0
Yükleniyor...