Sınavsız ikinci üniversite

Herhangi bir üniversitenin iktisat bölümünde okuyorum 1. sınıftayım seneye sınavsız ikinci bir üniversite okumak istiyorum örnek olarak İstanbul Üniversitesi sınavsız bölümlerinden birine başvursam işletme gibi... sınavlara o ünide mi girmek zorundayım İstanbul'da değilim.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır

auzef de bilgi var sitesine bakabilirsin

sınavlar internetten oluyor vizeler tabi

finaller ise sana bir okul söyluyorlar orada sınava giriyorsun

bu arada iktisat umarım örgündür.

ayrıca iktisat okuyup işletme mantıksız

0|0
    0|0
    • Evet orgun egitim. İşletme düşündüğüm değil aslında daha karar vermedim işletmeyi anlatmak istediğim anlaşılsın diye verdim. İlgin için teşekkürler...

Erkekler Ne Diyor 2

• istanbul üniversitesi açıköğretim bildiğim kadarıyla vizelerini online olarak yapıyor finaller içinde anadolu üniversitesinde olduğu gibi nerdeyse herşehirde sınava girebiliyorsunuz

0|0
    0|0
    • Benim de kafam o konuda karıştı finallerim aynı tarihlere denk gelirse bulunduğum şehirde sınava girebilirim yani?

**Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi sınavlarını her ilde hemen hemen bütün ilçelerde yüzyüze test şeklinde yapmaktadır.

**İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi sadece Dönem Sonu Sınavlarını İstanbul’da Merkez Kampüste Yapmaktadır. Diğer Sınavları internet üzerinden yapıyor.

Çünkü bu şekilde 2 madde var.

• haftasonu oluyor sınavlar , örgün okullarda genelde haftasonu sınav olmuyor

• Anladım bilgilendirme için teşekkür ederim.

• açsana konuyu nasıl yani sınavsız ist üni. birde herhangibibir üni. iktisat fakütltesinde okumak ne adını yazsana doğrudannn

0|0
    0|0
    • Sorum gayet açık uzun uzun yazmak istemedim sadece. Çanakkale de iktisat okuyorum örgün eğitim, İstanbul üni yi de örnek olarak verdim. İstanbul Üni, Anadolu Üni gibi bazı ünilerin sınavsız ikinci üni bölümleri var iktisat, işletme, felsefe gibi bunlardan birine başvursam İstanbul da mı sınava girmek zorundayım.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...