Arkadaşlar sızce amator mu yoksa profesyonel mı ?

örnek : amatör link

örnek profesyonel : link

sızce profesyonel sanatcılar ve sarkılar mı daha guzel yoksa amator sanatcılar tarafından seslendırılen sarkılar mı ?

bunun gıbı nıce ornekler verebılecegım sesler var .. gercekten kulagını ver ve dınle hangısı gercekten tebrıgı hak edıyor ? neye dayanarak bu ınsanlar mesur oluyor para ıcınde yuzuyor ama boyle guzel sesler hep aynı yerde .. ya ınsaatlar ya da fabrıkalar da ıscı kategorısınde ..

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Profesyonelligin eger para ile alakasi varsa daha kaliteli kayitlar yapildigi icin

kulaga,insana daha cok hitap eder genelde.

Yoksa amatör olupta profesyonelim diye gecinenlerden cok daha saglam sesi

ve yorumlari olanlar var.

Yani önemli olan aslinda ses,yorum ve sarkidaki his daha cok.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Genelde amatörler daha iyi oluyor.

0|1
    0|0
  • Genelde çıplak sesle dinlemeye doyamadığım sanatçıların nesli tükendi artık.Son kalanlardan mesela Emel sayın Allah uzun ömür versin kadın yaşıyan bülbül. Diğerlerine gelince amatör rastlarsam hoşuma giderse dinlerim iyilerden bir tanesi Onur Koç,ama senin örnekte ki Namık'ı ne sanatçı yerine ne adam yerine ne de dinlenecek ses yerine koyarım.Görürsem kanal değiştiririm senin linke tıkladım adını okuyunca kapattım.

0|0
    0|0
    • bırde amatoru dınlese ıdın bari :) bende sevdıgım ıcın degıl .. profesyonel sanatcıyım dıye gezenlerın sadece sohretten ıbaret yasadıklarını soylemek ıstedım .. ama amatoru dınlemenızı tavsıye ederım ..

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...