Blue Is the Warmest Color filmini izlediniz mi?

Blue Is the Warmest Color filmini izlediniz mi

bide anket çakalım olsun bitsin

• Evet
    43% (3)17% (1)31% (4)Oy Ver
  • Hayır
    29% (2)50% (3)38% (5)Oy Ver
  • Hayır ama izlemek istiyorum
    28% (2)33% (2)31% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• izledim, bir kızın bir kıza asık olmasını anlatır .. ask aslında boyle tutkulu bir şeydir ..sonucta asık olan kız lezbiyen değildi .. iyi anlatılmıs fakat sonu sacma ..oscar ödüllü ama izlemesenizde olur derim :p

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• izlemek lazım

0|0
    0|0
  • içeriğinin doğruluğunu yanlışlığını tartışmak istemem ama sanatsal olarak bakarsam filme konusu muhteşem işlenmiş, oyunculuklar muhteşem gerçekten, sinema da izlerken lise öğrencisi bir genç kızla beni empati kurdurdular ya gerçekten helal olsun dedim. Biraz fazla uzun yanlış hatırlamıyorsam 3 saat civarındaydı.

0|0
    0|0
  • izledim derste erkekelrn hoşlantıyı analtır ama ona ğöre kızlar erkekelrlen seks yapar arkadaşalrıda ona ga evrir sesk yaapr ama bir ğün bir kıza aşık olur işler akrışır cunku sistemın değil insanın kendi hayatıunı kendi secer erkeke erkeğe de aşık olur kız kızada..bize öyle öğrettiler. ve bızde erkek kız aşıgız ama ...işteee

0|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Hayır ama izlemek istiyorumdur herhalde.

1|0
    0|0
  • Hayır izlemek istemiyorum :)

0|0
    0|0
  • Yooooooo :D

0|0
    0|0
  • hayır izlerim bir ara

0|0
    0|0
  • hayir ama izlemek istiyorum:S

0|0
    0|0
  • izlemedim

.

0|0
    0|0
  • bende geliyim mi 3 lü yapalım

0|0
    0|0
  • izlemedim

ama lezbiyenlerle ilişkiye girmiştim. sonra tekrar biz lezbiyeniz dediler.

bu o soru değildi gerçi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• La vida de'Adèle... Yani aslında o ''Mavi en sıcak renktir'' değildir,''Adel'in hayatı''dır.Bir çizgi romandan çıkagelen cesur bir yapıttır kendileri.İstanbul Beyoğlu sinemasında eski sevgilimle izlemiştim, biletini hala saklıyorum :)

Not: Film sadece İstnabul'da gösterime girdi.Adını hatırlamıyorum bir film... bir şey ekibi tarafından seanslara yansımıştı ilk, ben normal gösterime girebilmiştim.Çok fazla da adı sanı duyulmadı filmin çünkü eşcinsel içerikliydi ve nadide gelen eserlerdendi.Bu konuda çok gerilerdeyiz ne yazık ki.

1|0
    0|0
  • Ben cizgi romanini okudum. Turunde tektir. Cok cok guzel bir cizgi roman. Hikaye guzel ve resimler super.
    Filmi var ama daha izlemedim.

1|0
    0|0
  • İzledim, fena değil.

0|0
    0|0
  • izlemedim..

1|0
    0|0
  • çok duydum da " lgbtt" falan pek tarzım değil. izlemedim

1|0
    0|0