Kuzenimin Justin Bieber'e olan hayranlığını nasıl giderebilirim ?

Kuzenim 12 yaşında ve şu aralar Justin Bieber'e ciddi anlamda takmış durumda ve ben onun bu halini hiç beğenmiyorum. Dün konuşuyorduk konu birden Justin'den açıldı ona olan hayranlığını dile getirdi ne kadar çok sevdiğini falan söyledi. Aman Allah'ım bu ne böyle çok şaşırdım. Kuzenime şimdi söylediği sözleri 5 sene sonra düşününce kendine küfür edeceğini ve kendinden utanacağını söyledim ama pek umursamadı beni. Birde üşenmemiş bütün şarkılarını ezberlemiş. Televizyon da Justinin şarkısı çıkınca televizyonun önünde duran kardeşini kafasına bir tane patlatıp çekil lan deyip yüksek sesle şarkıya eşlik etmesi falan çok garibime gitti. Ve karar verdim benim kuzenimi bu takıntıdan kurtarmam lazım yardım edin bana :(

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• Ay sorma Justin Bieber patlamasi olmusken okuldaki erkeklerin saçlari hep ayniydi. Deli olurdum. :(

Merak etme buyuyunce der iykk onu mu begeniyormusum diye :) Kuçuk daha ablasi.

1|0
    0|0
    • dedim zaten öyle düşüneceğini ama umurunda değil bende uğraşmamaya karar verdim zaten :)

Erkekler Ne Diyor 5

• link Bu resmi göster halen hayranlığı devam ediyorsa psikolojik destek almasını sağla.

2|0
    0|0
  • Kendi haline bırak büyüyünce %100 geçer zaten :D

2|0
    0|0
  • ne alakası var ya bende rihanna ya hayranım herkesin hayran olduğu sanatçılar şarkıçılar olabilir rahat bırak alla alla.

1|0
    0|0
  • Zamanla geçer üstüne gitme yeter.

1|0
    0|0
  • daha 12 yaşında ya ben o yaşlarda hocalarıma aşık oluyordum falan dert edilicek birşe değil

1|0
    0|0
    • senin durum daha kötü neyse benim kuzen normalmiş senden.

• çocukluk işte bırak gönlünce hayran olsun büyüyünce hayranlık nefrete dönüyo bir sürü konuda

• evet haklısın.

Kızlar Ne Diyor 12

• bunun ıcın ugrasma,boyle seyler gerı teper ve o ınat edıp daha cok baglanır bu unlu kişiye.o yaslarda gayet normal.sonra kendılıgınden yok olup gıdıyor zaten.ben ne yaparsam annem desteklıyordu,ben sonra sıkılıyordum.bırak ezberlesın sarkılarını,bırak asık olsun bunda ne var.ben o yaslarda odamın butun duvarlarını dev posterlerle susluyordum.mektuplar yazıyordum.hatta annem gelırken bazen bana poster getırıyordu.o yas grubundakı cocukları ıncelersen zaten hepsının vardır bır unluye hayranlık duyma,ona benzemeye calısma gıbı seyler...ustune gıtme derım ben.

1|0
    0|0
    • haklısın sanırım zamana bırakmak gerek, peki bende üstüne gitmem artık geçmesini beklerim.

• 12 yaşındaki herkes gibi o da tutulmuş ben de Herry Potter a tutuktum, annemler beni iyi idare etti ama iyi haber bir iki yıla kadar geçiyor... Tabi benim kuzenim hariç, o biraz tırlaktır. 21 yaşında ve hala çizgi film kahramanlarına aşık :))

1|0
    0|0
  • Evrim sürecinde şu anda zamanla normal insana dönüşür.

1|0
    0|0
  • zamanla kendiliginden yok olur,üstüne gitme.

1|0
    0|0
  • Boşver ergenliğine ver

1|0
    0|0
  • Baby baby uuuuuuuuu bu şarkısını seviyorum :D

1|0
    0|0
    • en çokta bu şarkıyı seviyor kuzen, tühh bak ondan büyük ablaları da seviyormuş demek. :(

• Justinın da sevgiye ihtiyacı var.Yazık.

1|0
    0|0
    • Onu başka kızlar sevsin benim kuzenim sevmesin.

• haha ona takmayan mı var

1|0
    0|0
  • Kes kafasını.

1|0
    0|0
  • hahhahahah justine BIBER mi

1|0
    1|0
    • Evet yaa başka kimse yokmuş gibi gitmiş ona tutulmuş.

• dene bence, birsey degil, kesinlikle ise yariyor kendimde gordum

• onaylanmışsa eğer kesin sonuç alınacaktır o zaman tekrar teşekkür ederim.

• Ya arkadaş başka derdin mi yok ey allahım

1|0
    0|0
    • Evet, dertsizliğim dert oldu dert yarattım kendime.

• Allah böyle dert versin o zaman

• Salla gitsin

1|0
    0|0
    • Olmaz kuzen bu atsan atılmaz satsan satılmaz.

Yükleniyor...