Bir çok ülkede yasaklı Nymphomaniac filmini izlediniz mi ?

Nymphomaniac filmi izlediniz mi ve hakkında ne düşünüyorsunuz bence psikozlar ile dolu sert bir film ama bir insan hayatı ancak bu kadar dramatize edilebilirdi bana çok ilginç ve olağan dışı geldi...

Güncellemeler:
Cevaplayan herkese teşekkürlerimi bir borç bilirim.
İzleyip tavsiye ettiğim filmler : The Pursuit of Happyness,

The Truman Show,

The Shawshank Redemption,

A Beautiful Mind,

Basic Instinct,

Memento,

Fight Club,

Il buono, il brutto, il cattivo,

Lord Of Ring serisi,

A Clockwork Orange

Aklıma şimdilik bunlar geldi..

0|2
7|9

En İyi Kız Görüşü

• izledim güzel güzel gidiyodu bir ara sallandı film öf bitsin artık dedim ama genel olarak iyi anlatılmış bir hikaye

0|1
    1|0
    • Evet çok uzun anlatılmış ama değişik bitti hikaye

• +1 en iyi cevap

• tişikkrler :P

Kızlar Ne Diyor 6

• İlk bölümü izledim. Psikolojik yanı ağır basan bir film olduğunu düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • ikisini birlikte izlememek daha iyi aslında çünkü ben artık 2. bölümün sonlarına doğru sıkıldım ve evet psikolojik yönü ağır basıyor kişilik tahlilleri filan da var baya

• P*rno görüntüler olduğu için yasaklandığını biliyorum.

0|1
    0|0
    • * koyunca p*rno olmuyor degilmi :D :D :D daha terbiyeli oluyorz :D

• Soran benden önce p*rno yazısını açıklamıştır teşekkür ederim. Ama o bunu bile anlamaz baksana cevap yazıyorum altında festivali arıyor. Artık beyninde ne gibi düşünceler uçuşuyorsa garibimin :)

• Ahaha ben bu türkçe klavyenin içine. Hey Allah'ım benim yazdıklarımı kafasına göre değiştirmiş. Festival değil fesatlık açıklamıştır değil açıklamışsın yazmıştım.

• Hayir izlemedim

0|1
    0|0
  • izlemedim hiç

0|1
    0|0
  • Duymuştum önce bakayım dedim, Dedikleri kadar Açık bir film değildi ya sansürlüydü ya da abartılmıştı bilmiyorum. Filmde kabaca gösterilemeyeceğinden yasaklanma sebebini de anlamış değilim ki zaten böyle gereksiz bir film ne diye çekilir anlamam insanların vakti gerçekten çok boş.

0|1
    0|0
    • nerede izledin bilmiyorum ama gayet açık sahneleri vardı 3 saat boyunca hemde ..

• hatta en sonunda adam kadına vermediğin erkek kalmamış diyor hani

• yahu gerçek p*rno gibiydi yani 3-4 sahnesi

• nerden izlicem bulamadım ben?

0|1
    0|0
    • Linkini atayım mı? iki bölümünü de farklı farklı yerlerden izledim ama. Nymphomaniac izle dersen çıkar 1 ve 2 bölüm halinde

• link atabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 9

• İzledim 2 bölümünü de. Aradaki konuşmalar oldukça güzel bence. Film erotik beklentiler ile izlenmediği takdirde güzel psikolojik ve kişilik tahlilleri yapılabiliyor.

0|1
    0|0
  • Aslında kötü bir film değil ama çok uzatılmış konu çok dağılıyor ve insanı sıkıyor tek bir filmle bile anlatılabilirdi ayrıca gereksiz cinsellikler bunun sanat için değil cinselliğin iyi sattığını ve izleme oranını arttırması için yapıldığını düşünüyorum zaten filmden çok o sahneleri konuşuluyor

2|2
    0|0
  • İzleyeli 1 yıl oluyor. Ve yasaklı falan derken siz bayağı yanlış anlamışsınız. Sinemalarda gösterimi yasak. İstenilen bir sitede gayet uygun bir şekilde izlenebilir. Ayrıca sevişme sahneleri o kadarda iyi değildi. Daha iyi olabilirdi. E madem gerçek yapıyosunuz bana hiçde gerçekçi gelmedi. Yapmacıklık vardı. Ama erotik dalında konu baz alındığında yorumlarda dikkate alındığında güzel bir film.

0|1
    0|0
    • tamam sonuçta yasaklı yani zaten genel anlamda yasaklı filmleri bile internet ortamından izleyebiliyorsunuz. ve 2 sahne haricinde evet pek gerçekçi değildi sevişme sahneleri

• İyi yüzüklerin efensini seviyorsan sana bilmediğim bir saygı gösteriyorum. Saklanıyodur :)

• Sevmeyen ölsün zaten :) eyvallah bu arada

• ben izlemiştim. hoş bir film. bence izlenilmesi gereken bir film.

konu filmden açılmışken izlediğiniz harbi güzel film varsa adlarını yazar mısnız ?

0|1
    0|0
  • izledim ama ı-ıh.

bence cırt çıktı..

0|1
    0|0
  • Blood of dreamda bir değişik.

İzlemedim bakarım bir ara

0|1
    0|0
  • bu diziye benziyor ... film mi dizi mi _?

0|1
    0|0
  • Klasikler olm bunlar daha başka yokmu..?

0|1
    0|0
  • Anlatıldığı gibi gelmedi bana

0|1
    0|0
Yükleniyor...