Felsefeye ne zaman uğrarsınız?

Kimisi depresyondayken okur felsefe, kimisinin bir parçasıdır, kimisi ne olduğunu bile farkında değildir. Siz hangisisiniz?

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• Okulda sınav olduğunda kapısını çalarım felsefenin.Zevksiz bir şeydir bana göre elbette düşünce gücünü geliştirir insanın ve ben sayısalcıyım bana da lazım olan bir şey fakat sevmiyorum. Zevkli hale getirebilecğim bir şeyler varsa önerebilir misiniz?

0|0
    0|0
    • zevkli hale getirmek için uğraşmanı önermem. düşündükçe, birden bire oluşan bir şey bence felsefe sevgisi. ben hiç "felsefe neymiş ya bir bakayım" diye girmedim olaya. bir çok şey anlamsızlaşmaya başladı, korkularım yüzünü gösterdi ve bir bakmışım felsefenin kollarındayım. rahatlatıyor. hayatında yer vermelisin bence. :)

• Çok teşekkür ederim hayatıma felsefeyi katmayı deniyeceğim.İyi geceler :)

• iyi geceler :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Eski filozofların temel noktalarda doğrularına katılmakla birlikte, bir bütün olarak yazdıklarının günümüz şartları ile örtüşmediğini düşünüyorum.

Felsefe de bir canlı gibi yaşar, büyür, gelişir ve değişir.

Depresyon, neşe, heyecan, umut, korku vb felsefenin beslendiği ve konu olduğu temel ögeler. Dolayısı ile, yaşadığımız an içerisinde zikredilen pek çok şey bir felsefe ihtiva eder.

Biraz felsefik oldu :)

1|0
    0|0
  • Haftada 5-10 kitap okuyorum 4 ya da 8 tanesi philosophia oluyor.Cuma aksamlari arkadaslarla cok konusuruz bununla ilgili.Bir yol var benim ona gore yasarim.

1|0
    0|0
  • YGS denemelerinde YGS sinavinda filan gicik kaptim felsefeye,o yuzden yanindan bile gecmem felsefenin

0|0
    0|0
  • Hiçbir zaman uğramam. çok sıkıcı geliyor bana.

0|0
    0|0
  • .

felsefe sevmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...