Floryada'ki akvaryum hakkındakı düşünceleriniz neler?

Florya'da akvaryum açıldı. Videosuna baktım güzelmiş gibi duruyor ama Forum Istanbul'daki akvaryum gibi mi diye ikileme girdim çünkü orası küçücük ve vasat, giriş ücreti de 25 mi 50 mi ne..

Ama bunu gidip gelirken görüyordum, yapımı baya uzun sürdü. Büyükmüş gibi duruyor. Gideniniz ya da bilgili olanınız var mı? Buranın da giriş ücreti 30 milyon yine. Para kaptırmak istemiyorum ..

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• floryaya gittim mi genelde sosyal tesislerde yürüyüş yapıyorum ve o denize yakın florya restaurantında yemek yiyorum. her gittiğimde bu akvaryum ne zaman açılacak diye konuşuyoduk arkadaşlarla açıldığını senden öğrendim. Bi gidip bakmak lazım. Bu akvaryum Avrupa'nın en büyüğü diye duymuştum.

0|0
    0|0
    • bende oyle bılıyorum sıtesıne gırıp videosunu ızledım ama pek fazla cevreyı gostermemısler gıdıp 15 dk sonra cıkıcaksam hıc gıtmek ıstemıyorum

• bugün yeşilköye gitcem bi uğrarım vaktim olursa sana bildiririm

• tamam

Erkekler Ne Diyor 3

• akvaryum acıldı d 100 yolu ulasıma kapandı:D

yagmur ormanı kısmını guzel yapmıslar ama 1 hafta serbest gırıs hakkını suıstımal eden ınsanlar ordan cıcek koparıp eve ekerız mantıgıyla yolmuslar sagı solu vs :D

0|0
    0|0
    • ihihiihihi :)))

ben daha gıtmedım bılıyormusun burnumun dıbınıdekı yere ..

bı ara bedavaydı gırıs gıdımde gırım dedım baktım uzaktan kuyruk:D

geri döndüm sonrada gitmedim malesef:(

ama gıdıcem en yakın zamanda

• işte başbakanımzıın (!) nımetlerınden yararlancaktın gec kalmıssın :D

• :Daman aman

• FOrum istanbula gittim ve inan içeride sadece 10 dk durdum oda tur attıgım için okadar sürdü hiç birşey yok o verceğim parayla dalgıclarla dalmaya gitseydim daha güzeldi cok pahalı. Floryadakide sanıırım aynısı olucak acıldını senden duydum bakk merak ediyordum :)

0|0
    0|0
    • aynen 1 tur attım bıttı verdıgım paraya yzık yanı

• görmedim sonuçta bir akvaryum daha görsem nolcak ne yararı olcakki bana veya görene

0|0
    0|0
    • :))) bı yararından degıl tabıkı ama ben sevıyorum balıkları falan

• abarttın he aylık 4000 bın tele dıosun 10 tl nın lafımı olur

sen bakma bana benım kadar hesaplı ve para tutucu olamaz kımse ben bı yolunu bulur gırerım tanıdık cok :))

• 10 tl deyip geçme öyle diye diye servet yok olur neyse uzatmayalım sen baba parası yiyorsun herhalde sana ne dersek boş bir kulaından girer diğerinden çıkar :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...