Miley Cyrus kendini çok bozdu. Sizce de öyle değil mi?

Miley Cyrus kendini çok bozdu Sizce de öyle değil mi?ü

link

link

link

link

link

ÇOK İĞRENÇÇ ÖÖÖĞĞĞĞKKK

0|0
20|26

En İyi Erkek Görüşü

• malin teki ya cok abartiyolar onu

2|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 25

• bana hiçbir zaman çekici gelmedi zaten

1|0
    0|0
  • eğer sen bayan halinle farkına vardıysan ne mutlu sana arkadaşımduvar kağıdı yapmış inan azarladım nerdeyse

1|0
    0|0
    • bendede duvar kağıdı ayrıca arkadaşını görüşleri yüzünden azarlamamalısın ( azarlamaya hakkın yok bence)

• aslında yüz orantısı olarak güzel bir kız. Sesi de yabana atılacak cinsten falan değil. Ha şarkıları evet güzel şarkıları var. Ancak onun sesine uygun şarkılar mı tam değil sanırım. Daha iyilerini yapabilir. Özellikle bakıyorum izliyorum yaptığı coverlar gerçekten güzel. Önyargısız dinlendiğinde.. Yetenekli bir kız. Ha yaptığı davranışlar onun özeli bir şey diyemem.

2|0
    0|0
  • ooo onu bozan bozmuş coktan özledim şu halini

link

0|0
    0|0
  • Para cok ya kendine dil yaptırmıs.

1|0
    1|0
  • Eskiden beğenerek dinlerdim şarkılarını şimdi yüzüne bakasım gelmiyor. Hannah Montana dizisini pek izlemedim ama orada da tatlı bir kızı canlandırıyordu şimdi ondan eser yok. Çok fena bozdu kendini hep bu yeni tarz vs. saçmalıkların kurbanı oldu.

0|0
    0|0
  • bence kafayı yemiş

1|0
    1|0
  • Dünyanın en güzel kadınlarından biri yaşı ilerledikçe daha güzel olacaktır. böyle şeyler yapması bir kadının hoşuna gitmeyebilir ama bence hala çok tatlı

1|1
    0|0
  • para bulan her kişi gibi

0|0
    0|1
  • kenar mahalle or.spusu

0|0
    2|1
  • Yenimi anladın.

0|0
    1|0
  • Gereksizin teki bence

0|1
    0|0
  • zaten bozuktu o :)

0|0
    0|1
  • evet ya ben çok üzülüyorum her namazda dua ediyorum hatim indiriyorum :'((((((((

i*tuncertioner

0|0
    0|0
  • Ne Yapalım Yani

0|0
    0|0
  • hannah montanayken seviyodum ben bunu bide şimdi bak

0|0
    1|0
  • Harika olum miley nediyon sen

0|1
    0|0
  • gotu çok kalktı bence

0|0
    1|0
  • Kadın nasıl ilgi çekeceğini bilmiyor artık yakında playboy dergisine de poz verirse hiç şaşırmayın.

0|0
    2|0
  • parayı şöhreti bulunca kaldıramıyor keş

0|0
    1|0
  • hakikaten iğrenç bı kadın

0|0
    1|0
  • gerçek bir beyinsiz

0|0
    1|1
  • link bu güzelmiş.

Bence de abartıyolar şu salağı güzel desen güzel değil :)

0|0
    1|1
    • smilerim ama bu güzelmiş :D

• ne salağı onun gibi sesin var mı hayır onun gibi küçükken mi ünlü oldun hayır canlı performanslarını izledin mi hayır ÖNYARGILIMISIN EVET

• Olsun genede iyi hatun öpüşülür...

0|0
    0|0
  • Bunu bir s.kecen :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• valla ben beğeniyorum bizene bozmuş bozmamış link bu eski hali bu da yeni link bence ''bizene'' :)

0|0
    0|0
  • babamızın kızımı bize ne

1|0
    0|0
  • Hanna Montana'yken çok mu iyiydi sanki :D Şİmdi en azından şarkıları fena değil, wrecking ball mesela güzel bir şarkı. Birisi hanım kıza, o kürek kadar dilini öyle köküne kadar çıkartmanın seksi birşey olmadığını söylese problem kalmayacak.

Twerking olayına hiç girmiyorum, çünkü o tüm Amerikanın sorunu. Seksi ve estetik bir dans yaptığını düşünüp kim buldu, nasıl böyle virüs gibi yayıldı hiç bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • aman aman bir şarkısını hiç görmedm

• Pop müzik endüstrisi zaten aman aman şarkılar üretmez ki hiçbir zaman. Dile dolanan dönemlik şarkılar yapar. Rihanna'nın umbrella'sı Shakira'nın Whenever, Wherever'ı ilk çıktığında ne kadar popülerdi, bugün taş çatlasa kaç kişinin ıpod'undadır ?

• Hannah Montana zamanındaki hallerine bakılırsa kız çarpılmış. Miley Crus hiç güzel bir dişi değil bence. Dişlerini yaptırdığı çok iyi olmuş, azıcık insan kıvamına girmiş. Belki güzel bulan vardır, ama bence kesinlikle çok fazla itici. İlgi çekmeye çalıştığı ve gündemde kalma çabasına girdiği çok belli oluyor... Onu kızgın Eiffel Kulesine oturtturacaksın anca paklar onu... Gözünce tipini zikytiğim demektan alı koyamıyorum kendimi :(

0|0
    1|0
  • demek ki sevilip tutuluyor. takipçileri ,hayranları olduğu sürece adını duymaya alışsan iyi olur. acuzenin teki gerçekten

0|0
    0|0
  • bencede

Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • Banane canım. Çok çirkinde olsa

onu tarzı yüzünden onu yargılayamayız..

Çünkü:

Gerçekte nasıl bir insan olduğunu veya kişiliğini bilmiyoruz.

0|0
    0|0
  • yorum yapanlar insanların kendi tercihi yüzünden onlara küfretmeniz gerekmez. ben onun çıldınlıklarını hep sevdim. sizin gibi sevmeyenler kadar biz smilerler gibi sevenlerde var untmayın

0|0
    0|0
  • Saçıyla birlikte aklını filanda kestirmiş bu

1|0
    1|0
  • aaaah hannah montana ah...

0|0
    0|0
  • o senin görüşün ben bir smiler olarak onun herzaman yanındayım olup biten sikimde deyil hep onunlayım

0|0
    1|0
  • Bilmiyorum ben sevmiyorum pek fazla ama kadının güzel sesi var sevenlerede saygı duyuyorum.Eski halini özlediğim gerçeğini hiçbir şey değiştiremez :)

0|0
    0|0
  • evet hakılsında son üçü shop afdsfasas ve iğrenççç :D:D:D

0|0
    0|0
  • Sağlıklı biri olduğunu düşünmüyorum madde kullanıyor olabilir

0|0
    0|0
  • kendini ispatlamak için neler yapıyor!

0|0
    0|0
  • Hemde çok bozdu

0|0
    0|0
  • evet cadı tıpkı

0|0
    0|0
  • Igrenc

0|0
    0|0
  • hanım hanımcık olmak batıyor sanırım ?

0|0
    0|0
  • herkes kendine.

0|0
    0|0
Yükleniyor...