Hayattan ne gibi beklentileriniz var ?

Aşk , iş , para , sağlık hangisi sizin için önce gelir sağlık tabiki ama fikirleriniz almak istedim değişken olabiliyor heralde :)

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayattan hiçbir beklentim yok.

Beklentiler yerine hayatı gerçekleştirmeyi seçtim. Bu düsturda yürüyorum.

0|1
    0|0
  • huzur mutluluk saglık

0|1
    0|0
  • dengeli bir hayat

herşeyin kararında olduğu bir hayat

1|1
    0|0
  • cok düsündüm bulamadim.

0|0
    0|0
  • Hiçbir beklentim yok *-*

0|0
    0|0
  • hiçbir şey.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Allah'a şükür sağlığım normal iş elbette bulunur çalışılır para biz var olduğumuz sürece var olacak biz olmadığımız zaman paraya da ihtiyaç yoktur . aşka sevgiye saygıya önem veriyorum ben şu hayata bir sefer geliyoruz ufak şeyler için insanların birbirini kırmasını gereksiz buluyorum bence aşk çünkü seni şartsız koşulsuz sevebilecek birisi ile ömür boyu hayatını geçirmek en zor yanında yanında olmak beraber gülmek beraber ağlamak beraber sevinmek beraber ağlamaktır hayat en hassas varlığın insan olabildiği gibi en vahşi hayvanda insan olabilmektedir bu yüzden insanlara saygılı sevgili davranmak sevdiğinle bir olmak en önemlisi bence ...

0|1
    0|0
    • Haklısın oda bu devirde zor be dostum pek umudum kalmadı dediğin gibi birşey yaşıyacağımdan .

• elbet bir gün karşımıza çıkar her zaman hayata inat her şeye rağmen hayırlısı demek lazım burada mevlana nın bir sözü aklımdan çıkmaz sen hiç bardak kırıldı diye su içmekten vazgeçtin mi ? suyun bir gereksinim olduğu gibi aşkta bir yerde gereksinim allahtan başka kimse tek değildir ! herkesin bir çifti vardır hayırlı ya da hayırsız biz dua edelimde hayırlısı olsun ...

• valla umudumu yetirdim hiçbir beklentim yok

baktım beş para etmicek adamlar benden daha iyi durumda

kadere sövüyorum sürekli :D

0|1
    0|0
  • Hayat dan hep hayırlısını diliyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...