Beynimizde çalan şarkı.

Arkadaşlar çok garip bir soru olucak ama hani bazen beynimizde sürekli bir şarkı çalar yaa, aklımıza takılır. şu anda beyninizde çalan şarkı hangisi? benim n gökhan tepe bir kaç beden önce şarkısı takıldı..

0|0
102

En İyi Kız Görüşü

• Bende şöyle bir şey oluyor şu aralar;

Kitap okurken müzik dinliyor oluyorum ve bazı şarkılar bazı kitap ve satırlarla resmen özdeşleşti... Mesela Adele'in The Love Song cover'ını dinlerken aklıma şimdi okuduğum kitaptan iki karakter olan Hank Rearden ve Dagny Taggart geliyor... Filmi de varmış hatta kitabın... Benim zihnimde çok can alıcı ve keskin karakterler ikisi de ama görseli görünce yıkıldım... Demek ki dedim kitap çok daha canlı bir hayalgücü yaratıyor insanda...

Demin çalan Adele Hank ile Dagny'nin yakınlaşmasını gözümün önüne getirdi... Güzel bir his...

Ha bir de John Galt kim?

0|0
    0|0
    • tamam söylemek istediğini çok iyi anliyorum,okuduğun kitapdaki karakterler mekan ve zaman ile dinlediğin şarkıyı soundtrack yapıyorsun gibi birşey oluyor.. bende aynısını yaşıyorum :)

• Çok değişik ve güzel bir his...

Bruno Mars dinleyince de Uçurtma Avcısı'ndan kareler hatırlıyorum...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Ayda gitme beynimde yankılanıp duruyor günlerdir. Bir türlü kurtulamadım.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • söylemem , küfür içerikli :(

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Chris Brown - Loyal

0|0
    0|0
  • Çok severim o dediğin şarkıyı.

Az önce bi' mekanda duydum . Mahsun Kırmızıgül-Dinle asdfgj

0|0
    0|0
  • Genelde çok dinlediğim şarkılar tekrarlıyor beynimde ama sürekli değişiyor dinlediğim şarkılar

0|0
    0|0
  • Bütün kızlar toplandık..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Melis danışment - çok geç

0|0
    0|0
  • şuan nurettin rençber aşk sana benzer çalıyo kısık sesle:p

0|0
    0|0