Mısırlıların piramitlerden sonra akıl sır erdirilemeyecek yeni bir yapıtı keşfedilmiş.

link

Yapılan kazılarda ortaya çıkan bu keşif gerçekten hayret edilecek bir durum değil mi?İçinden papirüslere yazılmış hiyerogliflerin taratılmış yedekleri çıkmış.Daha bilmediğimiz ne sırları var acaba?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Gerçekten çok enteresan bir keşif..Hayretle inceledim..:)

Biraz daha kazarlarsa ilk scanner'a da ulaşacaklarına eminim..Belki ilk PC de biryerlerdedir..Bunlar olmadan flash bellek işe yaramaz..

O araştırmacılar iyi ve uslu bir araştırmacı olurlarsa belki şirinleri de görebilirler..:)

0|1
    1|0
    • bi biz göremedik zaten şu şirinleri :) kazılar devam ediyormuş zaten onlarda çıkar yakında

• hımm tamam.:)

• gül için teşekkürler :) 5*

Kızlar Ne Diyor 3

• Misir lilarin pieamitleri suanki ne insan gucuyle nede bie makina gucuyle yapilabilecek sekildelerozamnda oyle bir imkanlarla yapilmiski his ile parmak isaretleriyle insaa edildigi dusunuluyor suan

Akil ermiyor gercekten bilmedigimiz daha neler neler var.o piramidler.icinde

Ne bir saat ne bir pusula.olmadan dunyada ayakta kalan m.o bir yapit oyle bir zekaki

Sadece yildizlardan gunlerini hesaplayarak yapilmis

Cok ilginc inanmasida guc

0|1
    0|0
  • O kadar çok sır var ki şu zamanda ve Dünya'da. Her çözülen yeni bir sır da daha çok heyecanlanıyorum. Bakalım başka neler göreceğiz.

0|1
    0|0
  • soru değil ama güzelmiş :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ne yalan söyleyeyim, başlığı büyük ümitle açtım dsffsd

2|1
    0|0
  • Bende beni keşfettiler sandım :((

0|1
    0|0
  • İçinden Tuten Set Amon'un p*rn arşivi çıkmış diyolar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...