Tavsiye öneri öğüt hiç farketmez

15 gün sonra Amsterdam a gidiyorum ve 1 sene belki daha uzun bir süre zarfında burada olmicam.Gitmeden önce ''...şunu yapmadan gitme özlersin ya da şunu bol bol yap orda bulamassın...'' diye tavsiye ediceniz şeyler var mıarkadaşlar?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Bol bol dışarda takıl güneş ışığı al, hatta Türkiyeden ayrılmadan önce güneye git birkaç gün tatil yap. Duyduğuma göre Türkiye kadar sıcak ve güneş ışığı alan bir yer değilmiş Amsterdam. BUnun dışında güllüoğlu filan varmış orada. Kesin kebapçıda vardır zira bir ton göçmen var. Klasik Türk yemeklerini özleyeceğini düşünmüyorum o yüzden. Ama bol bol annenin yemeklerinden ye, onları özlersin çünkü.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bol bol Türk yemeklerinden ye kuru fasulyesinden iskenderine kadar.

0|1
    0|0
  • annene sımsıkı sarıl bol bol fotoğraf cek sulu yemneklerden de dilediğin kadar ye orda bulabılceğini sanmıyorum türk mutfağını. :)

0|1
    0|0
  • Ye ic yat :)

0|1
    0|0
  • Türk yemeklerini bol bol ye .d tatlılarınıda ) sevdiklerinle vakit geçir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• en sevdiğin insanların yanında ol bence

0|1
    0|0
  • Hollandaya gidip Türkiyeyi özlemek çok mantıksız hiçbişey yapma evde otur 15 gün dinlen paso oralarda eğlenmekten dinlenmeyi özleyebilirsin acısını çıkar burada :)

0|0
    0|0
  • en güzel kebabci mekanlarinin ismini ögren ve git birde annenle bol bol vakit geçir

0|0
    0|0
  • redlight district i denemeden gelme

0|0
    0|0
Yükleniyor...