Partnerim dans ederken beni taşıyamıyor, sizce nasıl davranmalıyım? Kendimi çok kötü hissediyorum

Yaklaşık 2 yıldır dans ediyorum, arjantin tango, (aşkın ve tutkunun dansı buyüzden aşk kategorisi uygun olur diye düşündüm :D ) ve bu sene festivallere katılıcaz çok güzel bir kareografi hazırlıyoruz ancak ben baya kilo aldım galiba partnerim bugün hocaya sinirlendi çünkü illa siz 2 niz olucaksınız partner dedi diye.. beni poz sırasında yere atıverdi ve oflaya poflaya gitti, Artık baya baya komplekse de girmeye başladım rezil de oluyorum:( ama biz bu şekilde devam ettikçe çok fazla adım kaçırıyorum biraz geriden gidiyorum bile diyebilirim:( Hocayla konuşamam çünkü bu konuda çok sert:( Sizce partnerin biraz ağırlık çalışması mı gerek? Tangoda veya dansda tecrübeli arkadaşlar varsa öneride bulunun çok sevinirim:( Gösteriye çok az bir zaman kaldı...

Güncellemeler:
bugn vebalıymışım gibi kaçtı benden, başka kız var aynı zmnda o da onun partneri onu arıyo nerde bu özlem yaa falan diyo seni kaale almıyorum davranışları en azından konuşmaması benimle beni çok kırdı ve ağlamaya başladım hocadan izin isteyip gittim.
Ya çok merak ettim de.. 9 günde onun beni taşıyabileceği kadar kiloyu verebileceğim fikri size ne anlamda mantıklı geldi? 3 4 kilo verirsem daha mı rahat taşıyacak? Gerçekten kilo ver diyen arkadaşlar.. merak ettim söyleyin lütfen. boyum çok uzun 1 70 şişman da değilim ayrıca 58 kiloyum. millet kilo ver kilo ver..

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Saçmalama. Kilo almak bir kadın için utançtır. Hatta dansla uğraşan bir kadın için iki de değil üç kere utançtır. Sende hiç utanma sıkılma yok mu? Senin gibi dansla uğraşanların değil kilosuna, gramına bile dikkat etmesi gerekirken sen gidip partnerinin ağırlık çalışmasından söz ediyorsun. Yazıklar olsun sana. O yediklerin boğazında kalsın inşallah. Senin gibi fıçı olamaya programlanarak dünyaya gelen kadınların ancak bahçe sulama konusunda bir faaliyette bulunmaları lazım. Tüm suç sende, o kiloya gelirken düşünecektin. Bundan sonra o pis boğazından geçecek her bir lokmayı sayarak geçir de partnerine daha fazla ikence çektirme.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kaç kilosn?

0|0
    1|0
  • bizim insanımız hep hatayı karşı tarafta arar, hep adımı karşı taraftan bekler :) partnerim ağırlık çalışsın diyeceğine diyet yap da zayıfla :D

0|0
    1|0
  • Sen kilo vermeye bak. Yoksa daha çok ağlarsın. Sadece dansta değil, hayatta da ağlatır kiloların seni.

0|0
    1|0
  • taşıyamıyorsa kötü. hemen kilo ver. yeme içme

0|0
    1|0
  • Biraz sen kilo ver eşitle durumu

0|0
    1|0
  • spor salonuna gidin sen kilo ver o vucüt yapsın

0|0
    0|0
  • dans için şişkosun ve kilolarında eşit dağılım göstermiyordur.

0|0
    0|0
    • şişko falan değilim, 4 arkadaş benden daha kilolu.. gerçekten saçmalıyorsunuz hatta ötesi.

• tüm suç zaten partnerinde. çocuk kara bahtına yanıyordur:(

0|0
    0|0
  • senin kilo vermen gerek bence partnerin ağırlık çalışmasın

0|0
    0|0
  • kaç kilosun da kaldıramıyor?

0|0
    0|0
  • çocuğa ne koyuyordur seni kaldıramamak... ben olsam daha zayıfını bulurdum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• neden prtnerinin ağırlık çalışmasını düşünüyorsun da kilo vermeye çlışmak aklına gelmiyor? senin için çok önemli bir gösteri olduğuna göre sıkı bir diyete thammül edebilirsin

0|0
    0|0
  • Çok fazla kilolu olamazsın zaten çelimsizliğine kızsın sana kızacağına

0|0
    0|0
  • ben olsam acil kilo veririm, yediklerime dikkat ederim, kirmizi et ve tatlidan uzak dur ben yemiyorum ondan kiloda alamiyorum :) partnerinede yazik :D

0|0
    0|0
  • partnerin çalışmasından çok sen kilo ver.

0|0
    0|0
  • partnerinin saçını başını yolasım geldi

0|0
    0|0
  • bence o senden hoşlanmış. yüz vermemişsin vs ondan yapıyor böyle. dansın kiloyla ilgisi yok. ayrıca kilon da çok normal.

0|0
    0|0
    • ciddi olabilirmisiin:S evet olabilir yaa:S

• gayet ciddiyim. yaptığı davranış senden yana bir kuyruk acısının olduğunu gösteriyor. kilonu hiç sorun etme. benim prof. dans hocam 55 kiloydu boyu da 165ti :D

• neyse tek sorun bu olsun ya:) bakalım anlıcaz;)

• tamamen gerizekalı partnerin yüzünden. kilo alsan da tutamayacak kadar güçsüz değildir.

0|0
    0|0
  • banu alkanın şarkısıyla dans edin iyi gelir.. kaldıramazsan kaldırırlar gülüüm hadi beni dansa kaldır

1|0
    0|0
Yükleniyor...