Size birini seç deseler hangisini seçerdiniz iğne mi iplik mi kumaş mı?

hangisini tercih edersiniz neden peki sorumdaki objelerle ilgili bir hikaye değil hikayeyi siz tasarlayın

0|0
8|20

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsini hayat gibi düşünelim;

İğne hep insanların kusurlarını ön plana çıkartarak eleştiren insanlar olsun.

İplik zaman karşısında olgunlaşıp hayatı anlamaya calısan insanlar

Kumaşta hayatı akışına bırakmış nasıl nerden örüldüğü umrumda olmayan anı yaşayan ve hiçbirşeyi dert etmeden yaşayan insanlar olsun sanırım sonuncu seçenek daha güzel onu seçerim!

6|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Kumaş candir

0|0
    0|0
  • ben igne olmak isterdim.aktif rolu igne oynar bence.kumas igne ile ipin etkilesimden etkileniyor.pasif rolde.iplikte hayatta hep kullanilan baskasina muhtac olan bir rolde.igne ise hep etkileyen taraf.bu yuzden igne diyorum

1|0
    0|0
  • Şıklar eksik olmuş...

Direkt olarak, en yakın terziyi seçerim.

Ne uğraşıcam... :D

Pratik olmak lazım... :)

0|0
    0|0
  • Nasıl bir hikaye?

0|0
    0|0
  • Kumaş benim ömrüm .. iğne acı veren zor anılarım.. iplik güzel mutlu yaşanmışlıklarım .. İğne ve iplik Her ikisi o kumaşın üzerine işlendiğinde kumaş asıl şeklini alacak ve sadece basit bir parça olmaktan çıkıp yararlı bir hal alıcak .. elbise olucak benim hikayemde özüm kumaş ..

0|0
    0|0
  • iğneee

0|0
    0|0
  • Kumaşı seçerdim arasında en kompleks gelişmiş olanı o bence. sonuçta kumaş iğne ve iplik olmadan dokunmaz.

0|0
    0|0
  • iplik tabiki.iplikten kumaş yapabilirsin.iğneyi de herhangi bir malzeme ile yapabilirsin hatta iğneye gerek kalmadan ipliği örüp bişeyler çıkarabilirsin.Ama ipliği yapmak elde etmek zordur diğerlerine göre.

0|0
    0|1
  • Kumaş derdim :))

0|0
    0|0
  • ben iğneyi secerim :)

0|0
    0|0
  • İğneyi seçerdim.Ne iplik gibi bir yerlere tutturulmayı ne de kumaş gibi beni işlemelerini isterdim.İğne olup kendi yolumu kendim seçerdim.

0|0
    0|0
  • kumaşı seçerdim

0|0
    0|0
  • Kumaş ı seçebilirdim ama neden pek emin değilim.Aklıma soğuk vs, de örtünme gibi birşeyler geldi...

0|0
    0|0
  • 3 top hint kumaşı rica ediciyimm

0|0
    0|0
  • kumaş tabiki

0|0
    0|0
  • iğneyi seçerdim.

0|0
    0|0
  • Hiç biri

cayırt

0|0
    0|0
  • iğneyi kendime çuvaldızı başkasına batırırım alshdad

0|0
    0|1
  • ben kumaşcıyım zaten :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• İğne seçer sinir olduklarıma batırır batırır dururdum.

1|0
    0|0
  • iğne hemen kaybolurum bir daha bulamazlar :D

1|0
    0|0
    • vay sende mod oldun demek tuzak selam söyle yönetime ilk sıraya benide koysunlar bir ara anlatırsın nasıl mod olduğunu tüyolar senden hadi bakim :)))

• kalkmazsa başarısız olarak değerlendiriliyor ama ben çok ısrar ediyordum :D

• çok sağ ol önemli bilgiler verdin

• Sabri hangisini severse <3

2|0
    0|0
  • kumaşı seçerdim sonra onu satardım o parayla kendime elbise alırdım gece gece anca bu kadar hikaye çıkıyor benden :D

1|0
    0|0
  • All of them... Hepsi birbirine bağlı çünkü... Biri olmadan diğeri anlamsız...

0|0
    0|0
  • iplik :).

.

0|0
    0|0
  • Kumaş *-*

0|0
    0|0
  • iğne

0|0
    0|0