Hindistan da evlenmek için kadınlar erkeklere başlık parası veriyorlarmış :D

Bir filmde izlemiştim sanki 3 idiot muydu yohsam ?

Beyler Türkiye'de kadınlar başlık parası verseydi ne isterdiniz ? :D

0|0
24|53

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 52

• Soruya gore cevabi duser sayfaya istedigim miktari belirtir ve kabul etmesse sende fiyat ver pazarlik sunnettir der olurunu bulmaya calisirim :) zorlastirmak yok kolaylik var ama bu parayida ona saklarim ya da evlat olursa ona, nadir bulunan turden erkekler serisinde olsamda maddi deger bicilmesi evi arabasi tahsili vb. Degerini oldurur insanin hersey zamanla nasibin kadar olur emme vefa sadakat sevgi hak korkusu cefalar ve sonucundaki sefalar yerini almadi alamaz...

1|0
    0|0
  • bedavaya aldıklarına neler edıyorlar bırde ustune para verırlerse dusunmek bıle ıstemıyorum!

mehir parası cok olsun yeter:D

2|0
    1|0
  • İşin aslı gelenlerin tipine göre fiyat biçerdim :D

Ne kadar çirkin o kadar yüksek. Ha tabi güzeline ucuz mu gideceğiz . Yok ya. Durumuna göre en ağır bedeli ödetirdim ki değerimi bilsin :D

Şaka bir yanada mal gibi satma olsa 40-50 yaşındaki kadınlar 15 yaşından başlayarak alabilecekleri en yakışıklı ve en grnç çocuklar için tüm emekli ikramiyelerini verirlerdi :D:D

1|0
    0|0
  • buyur bide buradan yak..

link

2|0
    0|0
  • hindistana gidelim :)

2|1
    1|0
  • 3 kuruşa ruhumu ve pipimi satmam <3

1|1
    1|0
  • Paha biçilmezim :=)

2|0
    1|1
  • gönlünden ne koparsa versin ya bizi alsınlarda bide parasını düşünelim

1|0
    0|0
  • Benim bildiğim Yahudilerde öyle oluyor. Kız tarafı erkeği istemeye gidiyor. Tüm masrafları kız tarafı yapıyor. Öyleyse erkekte bekaret aranacak mi acaba :::))))?

1|0
    0|0
  • Evet evet bende duydum öyleymiş :D Baya tuhafıma gitmişti hatta TR aynı şey olmuş olsa hoşuma gitmezdi ki bu erkeklerin kız tarafına para vermesini dahi saçma bulurum insanlar maddeleştirilmemeli..

1|0
    0|0
  • Çok ederdim her halde..Alttan babamı dürterdim arttır arttır diye..

*Tarafımızca atılan triplerin hesabı olmaz..:)

1|0
    0|0
  • Bi PS4 isterdim

1|0
    0|0
  • Evet 3 Idıots filminde de örneğini görmüştük.

1|0
    1|0
  • Porsche bir müstakil ev bu kadar :D

1|0
    1|0
    • Yalnız ezmeye kalkarsa parasıyla seks yasağı koyarım gitsin başkasına. Sonrada bir dava açarım duygusal çöküntü diyerekte tazminat ohh miss

• evin içini kız hallederse erkek ne yapacak zaten ev eşyalarına gidiyor para tabi altında var

• valla kim ne yapar bilememde seven insan her şeyi yapar her masrafa göğüs gerer

• Hindistanlı bir kızla evlenmemek için üzerine para bile veririm annecim yeterki benden uzak dursunlar <3

1|0
    0|0
  • güzel soru :) sanırım az bişey kafası çalışsın yeter sadece sohbet edelim konuşacak konuştuğumuzdan zevk alacak ortak noktamız olsun

bunun dışında para veren emir verir o işe gelemem

1|0
    0|0
  • Kilom kadar altın isterdim :)

1|0
    0|0
  • başlık bu kadar önemli mi ki, ya da başlık parası nın gerçek manada ne ifade ettiğini biliyor muyuz...

1|0
    0|0
  • Evet 3 idiot da vardı. Türkiye de olsa acaba hanımefendiler ne yapardı merak ediyorum..

1|0
    0|0
  • evlendikten sonra her gün vıdı vıdı yapmasın başka ihsan istemem...

3|1
    2|0
  • Kadınlar satılık mal değildir, başlık parasına karşıyım ama iyi para verirseler evlenirim

iyi geceler ks

cayırt

2|0
    1|0
  • Öyle bir şey tam bir hayal ürünü olur ama sınırları zorlar isek :)

Türkiyedekinin tersi olsun erkek tarafı sadece yatak odasına karışssın diğer herşey kız tarafına + düğünde dahil :)

1|0
    0|0
  • Tek trilyona fittim tamam yakışıklı değilim çok fazla ama giderlerim var akjsdljas :D

1|0
    0|0
  • bana çin malı der az verirlerdi

1|0
    0|0
  • Kalkın beyler gidiyoruz :D

1|0
    0|0
  • Hiç kaçarı yok bir müstakil ev olacak yoksa varmam skdngdfng

1|0
    0|0
  • Kadınların sünnet edildiği bir ülkede normal bir uygulama

3|0
    0|0
  • Orda ama şöyle bir durum vardı sanırsam..Kızla hiç kimse evlenmek istemiyordu 1 kişi bile o yüzden kızı alana üstüne para veriyorlardki kızı alsınlar..:))

1|0
    0|0
  • Hintistan da bir bayan 7 kardesle evlenmisti ve mutlıudular cocuklarıda vardı ama babasının kim oldugunu bilmiyorlarmıs ve hepsi beraber aynı evde kalıyorlarmıs

1|0
    0|0
  • haklılar baş bizde olduğuna göre başlık parasını onların vermesi lazım bize :)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 24

• Kimse para falan vermesin bunlara. Evde kalmış erkek kuruları olsunlar.

1|0
    0|0
  • Daha bedavayken bulamıyoruz, birde para versek ohooo!

1|0
    0|0
  • şaban gibi

iki takım elbise bide bmw istesinler

1|0
    1|0
  • Evet 3 idiotta vardı çocuk kardeşini evlendirmek için başlık parası lazım falan diyordu :D

1|1
    1|0
  • kadın için de erkek için de yanlış bence. satın almış oluyorsun resmen. git bir fahişeyle jigoloyla ol daha iyi. her iki türlü de arada sevgi yok sonuçta. çünkü bence sevgi varsa, oranın kültürü ne olursa olursun öyle yapmazsın. geri zekalı değilsen tabi. çok saçma. insanız. hayvan ya da eşya değil. kültür mültür anlamam ben.

1|0
    0|0
  • Evet 3 idiot tu.

İyiki burada öyle değil :)

Evlenmezdim birde para mı vereceğim evlenmek için :)

1|0
    1|0
    • Eee evlenirken ev erkeğin düğün masrafı erkeğin kuzenim düğün yaptı daha başta 220bin tl puf dedi gitti. Vericen tabi. (Gelinde bişeye benzese) valla ben gider kızın iyi sevişemiye geri al derim onca paraya yazık çok zalimce oldu

• Ankara da kuzenim hacettepede eşi nerde çalışıyor bilmiyorum. Valla ben söylerim kıza evin içini o yapsın gerisini ben hallederim. Hayat müşterek

• Ev erkeğin arabada erkeğin. Ev zaten rahat 300bin var bu zamanda. Evin içinide kız yapsın mümkünse :)

• Türkiyede kadınlar yine veriyor ki.. Bizim burada kadınlar evlenirken ... Kadın tarafı alıyor. Ev esyasını. Evini kadın tarafı düzüyor.

1|1
    0|0
  • Abi iyiymiş ya ineklere tapan bir toplumdan ne bekliyorsun ki :) erkekleride kıymetli demek ki

1|0
    0|0
  • ben kaçırırdım admı tuzak <3

para falan veremem <3 :D

3|0
    1|0
  • para verip alıcaksam yandı o yandııı hayatını zehir ederim bişey dedimide hade lan parasıyla değilmi tapulu malımsın derim valla :D

1|0
    0|0
  • heye hem o kadar kahırlarını cekelim üstüne para ödeyek oldu :P

1|0
    0|0
  • Tamam tamam alırım bir paket püskevit anlaşırız.

1|0
    0|0
  • Ben zırnık koklatmazdım evde kalırdım *-*

1|0
    0|0
  • Sorunuzu görünce tebessüm ettim Sağ'olun :))

İlginç bir gelenekmiş.

1|0
    0|0
  • Tek kurus vermem ben, kimse kusura bakmasin adf.

1|0
    0|1
  • 3 idiots izledim ama görmedim böyle bir şeyi ama gözümdende kaçmış olabilir bilmiyorum :) çok saçma evleniceğim ama başlık parası vericem (:

1|0
    0|0
    • hani arkadaşı komadayken uyandırmaya çalışıyor şişman kız kardeşinle evlenicem deyince ayılıyordu :D oralarda söylüyodu kuşum

• heee heeee tamam evet hatırladım :D doğruuu

• hugh jackmanıma istediği ücreti veriridim benim olsun :P

1|0
    1|0
  • Gerçekten seven evlenir. Başlık parası hep sorun çıkartmaktan başka bir halta yaramıyo.

1|0
    0|0
  • pehhh bir bu eksikti :)

1|0
    0|0
  • İğnemi vermezdim ayooolll .p :D

1|0
    0|0
  • 5 kuruş çıkmaz benden :D

1|0
    0|0
  • öyle bişey olursa çok iyi köle muamelesi yaparım

1|0
    1|2
  • 4 tane isterem parasıyla değil mi

1|0
    3|1
  • O değil de sitedeki erkek üyeler Hindistan'a göç edebilir topluca :))

Bir de dır dır ve tribimize laf etmişler. Hıh!

1|0
    0|0
Yükleniyor...