Anime'ye bakış açınız nedir?

Bir çok kişi (insan diye adlandırılır bunlar) animeleri aşağılarlar ve onların çocuk işi, gereksiz olduğunu düşünür? Peki ya siz? Hiç anime izlediniz mi ya da izliyor musunuz?

0|0
12|3

En İyi Erkek Görüşü

• Anime hakkında olumsuz düşünenler animelerdeki yaratıcılığın farkında bile değiller. Onlar varsın klasik düzmantık senaryolarla bezenmiş dizi ve sinemalarını izlemeye devam etsin.

0|1
    0|0
    • Arkak sokaklar' ı izleyen bir toplumun içerisinde yaşıyoruz :/ ne kadar üzücü değil mi?

Kızlar Ne Diyor 12

• Çok severim.

Hayao Miyazaki hayranıyım, seviyorum onun filmlerini.

Eğleniyorum izlerken. Görselliğe hayran kaldığım çok oluyor. Animasyon filmlerde bile gerçek olmadığı bir şekilde anlaşılsa da sanki animelerdeki o doğa, evler, insanlar gerçekten varlarmış gibi.

İlk anime deneyimim Ruhların Kaçışı olmuştu, ilgiyle izledim.

1|1
    0|0
    • Miyazaki baba adamdır :) Hangi filmlerini izledin?

• Komuşum totoro ve küçük cadı kiki yi'de izle mutlaka

• Komşum Totoro'yu izledim, diğerini izleyeceğim. Teşekkürler! :)

• İzlerim tabiki çok güzel oluyor ama kış ayları izlerim yazın pek sarmaz.Köfte yağmuru çok güzeldi :)

0|1
    0|0
  • Çocuk işi olduğunu düşünmüyorum ancak anime çok da sevmiyorum. Simpsons gibi büyüklere özgü çizgi filmler izlesem de japon animelerini falan izleyemiyorum malesef.

1|0
    0|0
    • Eminim ki izlesen şu herşeyi bırakıp anime izlerdiniz :)

• Severim Death Note efsanedir *-*

1|1
    0|0
  • yoo ben seviyorum ama konuları önemli

0|0
    0|0
  • Anime izlemek ve manga okumak candır

0|1
    0|0
  • Ben seviyorum. Daha önce izledim ama şu ara izlemeye vakit bulamıyorum. Kesinlikle çocuk işi falan değil.

0|0
    0|0
  • Animeleri çok severim ama animasyonla karıştırmamak lazım

0|0
    0|0
  • düzenli olarak izlemiyorum ama denk gelirsem izlerim severim :),

0|0
    0|0
  • animeyi çok severim ve izlerim.

0|0
    0|0
  • severim ama nedense pek izlemem önerin var mı?

0|0
    0|0
    • :) o anki ruh haline göre anime izlemelisin fazla animelerle haşır neşir değilsen :D

• Animeler genelde çizgi filmle karıştırılır oysa daha farklıdır daha orjinaldir benim için anime izliyorum romantizmi animelerde çok severim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayal gücümün bilenmesinde etkili bir faktördür. İzledim, izlerim, izleyeceğim.

0|1
    0|0
  • Seyretmem. Manga okumayi tercih ederim.

Ama diger noktaya dayanirsak , haksiz degiler.

Anime bircok kitleyi hedef aliyor. Cocuklar icin Animeler var, gencler icin Animeler var ve yetiskinler (Cinsell icerenleri üzeri konusmuyorum) icin Animeler var.

0|0
    0|0
    • Yönetmenleri iyi olduğu sürece mangadan ziyade anime daha iyidir bence. Mangada o duyguyu yaşayamıyorsun :)

Yükleniyor...