Kapat

Anime'ye bakış açınız nedir?

Bir çok kişi (insan diye adlandırılır bunlar) animeleri aşağılarlar ve onların çocuk işi, gereksiz olduğunu düşünür? Peki ya siz? Hiç anime izlediniz mi ya da izliyor musunuz?

0|0
12|3

En İyi Erkek Görüşü

• Anime hakkında olumsuz düşünenler animelerdeki yaratıcılığın farkında bile değiller. Onlar varsın klasik düzmantık senaryolarla bezenmiş dizi ve sinemalarını izlemeye devam etsin.

0|1
    0|0
    • Arkak sokaklar' ı izleyen bir toplumun içerisinde yaşıyoruz :/ ne kadar üzücü değil mi?

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 12

• Çok severim.

Hayao Miyazaki hayranıyım, seviyorum onun filmlerini.

Eğleniyorum izlerken. Görselliğe hayran kaldığım çok oluyor. Animasyon filmlerde bile gerçek olmadığı bir şekilde anlaşılsa da sanki animelerdeki o doğa, evler, insanlar gerçekten varlarmış gibi.

İlk anime deneyimim Ruhların Kaçışı olmuştu, ilgiyle izledim.

1|1
    0|0
    • Miyazaki baba adamdır :) Hangi filmlerini izledin?

• Komuşum totoro ve küçük cadı kiki yi'de izle mutlaka

• Komşum Totoro'yu izledim, diğerini izleyeceğim. Teşekkürler! :)

• İzlerim tabiki çok güzel oluyor ama kış ayları izlerim yazın pek sarmaz.Köfte yağmuru çok güzeldi :)

0|1
    0|0
  • Çocuk işi olduğunu düşünmüyorum ancak anime çok da sevmiyorum. Simpsons gibi büyüklere özgü çizgi filmler izlesem de japon animelerini falan izleyemiyorum malesef.

1|0
    0|0
    • Eminim ki izlesen şu herşeyi bırakıp anime izlerdiniz :)

• Severim Death Note efsanedir *-*

1|1
    0|0
  • yoo ben seviyorum ama konuları önemli

0|0
    0|0
  • Anime izlemek ve manga okumak candır

0|1
    0|0
  • Ben seviyorum. Daha önce izledim ama şu ara izlemeye vakit bulamıyorum. Kesinlikle çocuk işi falan değil.

0|0
    0|0
  • Animeleri çok severim ama animasyonla karıştırmamak lazım

0|0
    0|0
  • düzenli olarak izlemiyorum ama denk gelirsem izlerim severim :),

0|0
    0|0
  • animeyi çok severim ve izlerim.

0|0
    0|0
  • severim ama nedense pek izlemem önerin var mı?

0|0
    0|0
    • :) o anki ruh haline göre anime izlemelisin fazla animelerle haşır neşir değilsen :D

• Animeler genelde çizgi filmle karıştırılır oysa daha farklıdır daha orjinaldir benim için anime izliyorum romantizmi animelerde çok severim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayal gücümün bilenmesinde etkili bir faktördür. İzledim, izlerim, izleyeceğim.

0|1
    0|0
  • Seyretmem. Manga okumayi tercih ederim.

Ama diger noktaya dayanirsak , haksiz degiler.

Anime bircok kitleyi hedef aliyor. Cocuklar icin Animeler var, gencler icin Animeler var ve yetiskinler (Cinsell icerenleri üzeri konusmuyorum) icin Animeler var.

0|0
    0|0
    • Yönetmenleri iyi olduğu sürece mangadan ziyade anime daha iyidir bence. Mangada o duyguyu yaşayamıyorsun :)

Yükleniyor...