Arkadaşlar bir yardımcı olur musunuz?

Bankada yaz stajı yapıcam daha ne kadar ücret vericeklerini bilmiyorum daha önce tecrübeniz varsa yaz stajlarında ne kadar ücret veriyolar biliyo musunuz?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Veriyolarsa iyi :) 2 kere staj yaptım. Hatta 2. yaptığım yer tübitaktı. Dedim heralde ben üste para falan vericem o kadar şey öğrettiler ki :) Normalde arkadaşında dediği gibi 3/1 oluyor. Askeri ücret 1071 TL tabi vergiler falan kesilince 700 küsür birşey oluyor galiba. Ona göre hesapla :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Şubeden birisine sorarsan daha iyi cevap alırsın. Bir de hangi banka olduğunu yazarsan daha iyi cevaplar gelir. Devlet bankaları ve özeller farklı olabilir.

0|0
    0|0
  • Türkiye'de stajyerlere paran veren yerler sayılı ve bankaların ücret verdiğini de sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Staj ücretleri asgari ücretin minimum 3'te 1'i olması gerekiyor yasalara göre.

Bana 350 Lira vermişlerdi.

:)

0|0
    0|0
  • staj süresinde verilen ücret standarttır 600 lira asgari ücretin üçte ikisinden biraz fazla olmak şartıyla... bende staj yaptım bu yıl içinde hep standart 600 aldım

0|0
    0|0
  • Arkadaşım çalışıyordu maaşını bilmem ama yemek çekleri harika ye ye bitmiyor :D bundan 7 8 sene önceydi :)

0|0
    0|0
  • Askeri ücretin 3/2 si olur buda 550 ye falan gelir

0|0
    0|0
  • staj fransızcada köle demek , çalıj çalıj çalıj!

-para ?

- para yooogh -.- dsadasdasdasd

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...