Kapat

Resim üzerinden yazıyı silmek için program

Resimlerin üstündeki yazıları silmek için program önerirmisiniz ? Photoscape vb. şeyler değil. Resime zarar vermeden net şekilde bir program ?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle birşeyin olması mümkün değil. Sonuçta resmin üstüne yazıldığı durumda arka planda kalıyor ve resim tekrar kaydedildiği durumda geri dönülmesi imkansız oluyor. Yani en iyi ihtimalle yazının bulunduğu kısmı kesmek daha mantıklı. Tarih felansa mantıklı olan o bölümü kesmek ama yazı resmin üzerindeyse yapacak bişey yok. Belki şöyle bir çözüm olabilir. O resmin üzerine yazılan yazının arka planının sadece siyah olduğunu düşünürsek - mesela duvara yazılmış olursa - o bölüme en yakın modda ton vermek uygun olabilir. Bu da photoshop ile mümkün.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• öyle bir program olması mantıksız düzenleme yaparak silmen gerekirki onuda prof yapman lazım

0|0
    0|0
  • Bok sıçrat : )

1|2
    1|0
    • "aaaa kirlendi neyse böyle kullanayım artıl resmi"der geçer yaaa bu kadar basit:)))+1hahaha koptum:))

• Fotoğrafçıya götür :)

0|0
    0|0
  • adobe photoshop en iyisi :)

0|0
    0|0
  • Photoshop'da resmi aç M 'ye bas alanı seç sağtıkla > fill > content aware 'de al sana hokus pokus

0|0
    0|0
  • paint forever :D

0|0
    0|0
  • paınt baska bır sey yok:D:D:D

0|0
    0|0
  • photoshop,başkada arama :) gerisi bk cünkü

0|1
    1|0
  • O kadar uğraşma, yazısız bi' fotoğraf çal olsun bitsin.

0|0
    1|0
  • resme göre degişir o :D

0|0
    0|0
  • sen yolla resmi ben silerim

0|0
    0|0
  • hiç bulaşma zor iş ben bir ara uğraştım olmadı öyle bir program bulamadım :D

0|0
    0|0
  • hayırdır kımın footgrafını duzeltıp kendı foton dıye yutturacaksın

0|0
    1|0
  • Resime yazılmaz. Resme yazılır ünlü düşmesi.

Soruna gelirsek, profesyonel program lazım. Uzun iş.

Söyleyeceğim şeyler resmi de kesiyor.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• canim ben grafiker stajer gibi biseyim adobe ilistrator varcama program kullanmyi bilmiyosan yapamazsin resim ozel bisey deyilse yollarsan yarin duzeltirim

0|0
    1|0
  • Yolla bana temizliyim.

0|0
    0|0
  • anlatmaya üşendim

0|0
    0|0
Yükleniyor...