Iyi bir telefon almak istiyorum ne kadara alabilirim ve modeliyle yazabilir misiniz_?

Telefonumu değiştircem ama o kadar çok model ve o kadar çok seçenek var güvenemiyorum da 4 çıkıyor kaç ay sonra 5 çıkıyor adam 5.ciyi neden çıkarıyor hemen 4. çabuk mu bozuluyor kafam da deli sorular nese canlar önerin bana

Güncellemeler:
Fiyat sorun değil ama verdiğim paraya değsin

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Fiyat aralığın ve belirgin özellik olarak ne istiyorsun ?

0|0
    0|0
    • fiyat sorun değil ama verdiğim paraya değsin yani

• Hiçbiri değmeyecek.Aldığından itibaren fiyatı %30 oranında düşüyor çünkü.. Teknoloji her dakika gelişiyor,bu aralar lg tutuluyor discovery şüpheli sonylerde güzel aslında ama..

Kızlar Ne Diyor 2

• sony expria z alabilirsin çok iyi ben kullanıyorum fiyatı 1.800 den 1.200e düşmüş bugün öğrendm bende

0|0
    0|0
  • Discovery iyi yaa baya patladı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Markaların ard arda piyasaya telefon sürmesi insanların hep fazlasını istemesinden başka bir şey değil. Bence artık Bi sınırı olmalı telefon uçup gidiyor herkes Bi üst model peşinde yaptığı ise mesajlaşıp oyun oynamak, yazıktır. Bütçe ce beklentilerinizi yazın, öneri de bulunmaya çalışalım.

0|0
    0|0
    • Lg g2.. Ben Windows Phone kullanıyorum. Androidden soğudum. Windows Phone farklı Bi sistem, Bi bakmanı öneririm. Gayet stabil ve hızlı bir sistemi var ayrıca android den daha sade ve Nokia gerçekten samsung a göre baya sağlam. Android istiyorsan LG G2, veya Z2 geliyor o. Samsung istiyorsan note 3. Windows Phone hoşuna giderse en az lumia 820 ve üstü modeller bak.

• Paran varsa LG G2 32 GB. Yok biraz ucuz olsun diyorsan General Mobile Elite. TentenRengi nickli kullanıcının da dediği gibi Onur Alp Aydın'ıda takip et. :)

0|0
    0|0
  • biraz daha bekle ixperia 2 cıkacak süper onu al derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...