Frozen planet Belgeseli

Bu belgeseli izleyen varmı? İzleyenler nasıl buldular. BBC iyi belgesel çekiyor peki bu en son çekilen görüntüleri izleyip beğenen varmı?

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• İzleyeceklerim arasında. BBC'nin belgesellerini seviyorum, gerçekten kaliteli oluyorlar.

...

Peki Human Planet'i izledin mi?

0|1
    0|0
    • Hayır onu daha izlemedim. Ama diğerlerini izledim Frozen planetide şimdi indirdim 2 bölüm izledim görüntüler bir harika. Bu kadar güzel görüntüleri nasıl yakalamışlar insan hayrete düşüyor. Özellikle dikkatimi çeken deniz fillerinin düellosu. Anlatıcı sanki titanlar çarpışıyor diyor. Hakkatende öyle.

• Zevkle. :)

...

Evrenin Harikaları, Wonders of the Solar System, Gıda, Ltd., Into the Universe with Stephen Hawking, Born to Be Wild, İmparatorun Yolculuğu, Dünyada Bir Gün, Bilinen Evren, Morgan Freeman ile Evrenin Sırları, Uzay, Hayatın Mucizeleri, Büyük Dünya Tarihi ve Planet Dinosaur.

...

Aklıma şimdilik bunlar geldi. İzlediklerin var mı?

• Doğrusunu söylemek gerekirse hep national dan izlemiştim bunlardan 2 tane izledim. Sen bana tam bir liste atarsan o kadar çok sevinirim ki hatta haykırırım :) Filmkolik olabilirim ama artık film bittiği için belgesele yöneldim. Ve gerçekten önceden neden izlemedim diye kendimi cezalandırdım. Belgeselin tadı bir başkaymış.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...