Klasik müzik dinler misiniz? En sevdiğiniz klasik müzik eseri hangisi?

En sevdiğiniz klasik müzik eseri hangisi ? link

Güncellemeler:
link bide bu çok güzel

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• oo acayip yeteneklerim bile var :) bana bi eser dinletin, bestecisini söyleyeyim hemen :) harbiden atmıyorum. Allah her telden yaratmış. bende böyle :) çok ilgiliydim klasik müziğe bir zamanlar. ama artık fazla dinlemiyorum.

mozart ve beethoven'ın eserleri cidden zeka işidir. dinlemesi de zeka işidir. o ezgiler melodiler boş değildir.. ama bende de yeri en ayrı olan Bach amcadır. Bach'ın yerini hiç biri alamaz. onun bir hüzünlü yanı vardır. "yemişim zekayı" der o. sizi hüznün ve bunalımın ta dibine atar. kapağı üstünüze örter. artık oradan çıkış yoktur.. Bach'ın eserlerinde zeka yoktur gibi bir mana çıkmasın tabi.. bana kızan olacak ama diğer bestelecileri 2 ile, 3 ile çarpın ki; bi Bach çıksın. Bach başka biridir.

en sevdiğim eser de, Bach - goldberg variations (yeni üyeyiz. link atamıyoruz)

0|0
    0|0
    • link buradaki eseri bulsana bana noluuuuuuuuuuur

• doom metal yapıyor adamlar. doom metal, metal müziğin en yavaş alt türüdür. klasik müzik severler, doom metali sevebilirler.. hadi iyi geceler kaçtım ben :)

• katılıyorum benim de en sevdiğim besteci bach.. şu an chaconne ye çalışıyorum bakalım 1 aya çalabilirim herhalde ..

Erkekler Ne Diyor 21

• sevmem klasik müzik..

0|0
    0|0
  • fazlasıyla dinlerim

Symphony No 9 D Minor (Ode to Joy)

0|0
    0|0
  • bethoven moonlight sonata,albeniz isaac asturias.carlo domenico koyunbaba .bunları çok severim.favori 3 parçam.asturiasıda çalarım.

0|0
    0|0
  • Nadir.. Ama bu ikisini çok severim..

link

link

0|0
    0|0
  • klasik müzik candır canandır..beethoven,mozart,johan pachelbel,robert schumann favorilerimdir..Bach'ı nedense pek sevemedim ben ya...ve fryderyk chopin..oda güzeldir..

ve birde güzel cover diyelim : link

largo ve barok müzikler ayriyetten çok işime yarıyolar..

0|0
    0|0
  • en çok Nino Rota dinlyorm. rhum evreni dolaşyr sanki :)

0|1
    0|0
    • Vay be, koca sitede Nino Rota'yı bilen biri var... Tebrikler..

• tşkrler ama bilmedklernden değl sevmedklernden yazmamşlardr muhtemelen dünyann her yernde tannyr bence

• 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • link

çok hoşuma gidiyor.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Favorim Bach

0|0
    0|0
  • kulağa hoş gelirse dinlerim.

0|0
    0|0
  • bir zamanlar çok severim bizet-carmen favorim

0|0
    0|0
  • Var birkaç tane.

0|0
    0|0
  • malesef sevmiyorum belki ilerleyen yaşlarda:)

0|0
    0|0
  • beethoven... türk dinlemem

0|0
    0|0
  • stresli olduğum zamanlarda dinlerim

0|0
    0|0
  • hiç işim olmaz :))

0|0
    0|0
  • dinlemem

0|0
    0|0
  • severim :) farid farjad ın keman bestelerine bayılıyorum

0|0
    0|0
  • vivaldi - dört mevsim ve bazı beethoven eserleri ve çaykovski

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aslında bir çoğumuz farkında olmadan klasik müzik dinliyoruz.Misal bir çok çocuk filimlerinde arka fonda olan müzikler veya bir çok filimde arka fonda klasik müzik çaldığını bir çok kişi unutuyor.Ben klasik müzik arada bir severek dinliyorum.

0|0
    0|0
  • Evet özellikle bunları çok beğeniyorum..

link

link

0|0
    0|0
  • Kulağıma hoş gelirse dinlememezlik yapmam.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...