Ortaokul lise çağlarında falan hastası olduğunuz, odanızın duvarlarında posterleri olan sanatçılar kimlerdi?

sanatçılar var mıydı?.. :)) Benim il olarak Burak Kut :)) sonra Ricky Martin ve Robbie Williams Allah'ım ne severdim yaa her yer poster doluydu, babam hep kızardı duvarların boyası gidiyor diye :)))

0|0
12|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• thalia vardı

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • bir ara toyotanın wrc rally arabasının posterini asmıştım onun dışında olmadı..

1|0
    0|0
  • o zamanlar bizim bi ayna'mız vardı be :) "sevdikkkk birbirimiz deli sevdik. saçları sırma gelincik"... falan filan devam ederdi, eşlik ederdik :) aynanın posteri vardı sadece.. şimdi shape of despair ve forest of shadows'un posterleri var. haliyle değişti müzik zevkimiz :)

1|0
    0|0
  • jordan

1|0
    0|0
  • Nükhet Duru' nun posteri vardı.

1|0
    0|0
  • immortal , bathory , taake , storm lord, testament , mastodon , kataklysm , dimmu borgır v.b. odamın duvarları siyah ve kırmızı spreylerle boyalıydı ayrıca :) sonra ailem bi ara evime geldi tabi gelirlerdi sık sık aslında :) duruma el atmak istediler sanırım herşeyi kaldırıp evimi boyattılar :D mülayim oldum onsan sonra.

1|0
    0|0
  • depeche mode, Travis,moby, teoman, coldplay kylie mnogue, brtney spears

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe'ye gidene kadar dolabım Emre Belözoğlu'nun posterleriyle doluydu.

1|0
    0|0
  • iron maiden ,metallica ,dave mustaine ve ! Marilyn Monroe ! kadınım benim ya..hala bu posterler durmakta :)

1|0
    0|0
  • Hayır hıc poster asmadım

1|0
    0|0
  • bi duvar posterim bile yoktu :)

1|0
    0|0
  • winona ryder - liv tyler

1|0
    0|0
  • :)) odam yoktu benimm

1|0
    0|0
  • hakkı bulut vardı hey gidi hey

1|0
    0|0
  • Tam hatırlamamakla birlikte daniel radcliffe harry potter posteri vardı galiba,butür filmleri çok severim,sihir büyü tarzı oyüzden.Ayrıca senin adına üzüldüm:(:(

0|0
    0|0
  • Judas Priest... Hala duruyor zaten.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 12

• Bir ara BBG Tarık

1|0
    0|0
  • rıcky martın bende de vardı :) hey gıdıı tarkan da vardı, che vardı bıde galıba hatırlayamadm baska unutmusum :(

1|0
    0|0
  • Thalia:)

1|0
    0|0
  • çok utanıyorum ama atilla taş vardı :DD Lisede de hala idolüm natalia oreiro vardı :D

1|0
    0|0
  • Mustafa sandal. ansiklopedi yapmistim resimleri ve hakkindaki haberlerden

1|0
    0|0
  • blue grubundan duncan james hastasıyık adamın

1|0
    0|0
  • Berksan severdim lise zamanlarımda. Hastaydım gözlerine.

1|0
    0|0
  • sadece KoRn posteri vardı

1|0
    0|0
  • poster asmam

0|0
    0|0
  • Benim babam asla böyle birşeye izin vermezdi :)

0|0
    0|0
  • Benim hala var. Çıkarmıyorum birde kaldılar öyle.

0|0
    0|0
  • İsmail Yk

0|0
    0|0
Yükleniyor...