KizlarSoruyor.com'daki eçift reklamından rahatsız olanınız var mı?

Kızlar soruyorda her gün her an e çift reklamını görmekten açıkçası ben rahastız oluyorum.Aldatıcı bir reklamı özellikle ücretsiz üye olun tanışmaya başlayın gibi,halbuki para tuzağı ücretsiz denilerek üye yapılıyor şahıslar tabi sonrada her sitede silinmiyor üyelikler üst üste talebe rağmen sonra reklamlar havalar bilmem şu kadar üyemiz var,saydığım gibi aldatıcı bir reklam olduğunu düşünüyorum özellikle ücretsiz gibi bir aldatma ibaresi var özellikle;botlarla mesaj atıyorlar mı o kadarını da bilmiyorum ama...

Peki siz bu reklamdan bıktınız mı,her gün aynı reklamı kocalak bir şekilde görmekten,veya her zaman aynı reklam olmasından görüşlerinizi bekliyorum değerli arkadaşlar?

Not: Sİteye karşı kafa tutma falan yoktur yazımda;site(kızlarsoruyor.com) istediği reklamı yayınlama hakkına sahiptir doğal olarak,sadece görüşlerinizi merak ediyorum...

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Firefox ve chrome da adblock eklentisi kurulu, kafam rahat Şiddetle tavsiye ederim. Zaten netteki reklamları hiç tıklamam, yazanlara inanmam, üstüne üstlük görüntü kirliliği yaratıyorlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Level 9 olursan reklamları görmezsin. Ayrıca bildiğim kadarıyla bu reklamları yönetim seçmiyormuş Google otomatik olarak koyuyormuş :(

0|1
    0|0
    • Evet ama google direk koyamaz teklif sunar şu reklama şu kadar süreye şu kadar para veya şu kadar tıklanmaya şu kadar para diye;işi yöneticilerde bitiyor ama ben fikirlerinizi öğrenmek için sordum sadece istedikleri reklamı yayınlamak en doğal hakları...

• Açıkcası ben görmediğim için rahatsız olmuyorum ama olanlar vardır elbet.

• Yönetime bildirirsen kaldırırlar

0|1
    0|0
    • Saolda benim merakım diğer üyelerin yani sizlerin görüşü... :)

• hey gidi dünya

0|0
    0|0
    • anlamadım ne demek istedin ? :) ?

Erkekler Ne Diyor 6

• site yönetimi ile alakalı bir durum değil öncelikle..yayınlananlar google reklamları..rahatsız oluyorsan kayıt olmazsın.senin iradenle alakalı...belli xper karşılığında reklamsız ks kullanabilirsin gizli kullanıcı..

0|1
    0|1
    • Avira yazılanı oku tam anla ondan sonra konuş tam oku... SPam...

Sen kayıt olma çık siteden...Allah allah ben ne diom adam ne dio...

Virüssün !

• şimdi sana mal desem çok uyarı aldım yönetimden hesabıma zarar gelecek.o yüzden demiyorum.ama bence okumadan yorum yapan sensin.senin ta aklına sokayım ben.o beynini az çalıştırmayı dene arada.

• Yönetime şikayet ediyorum onlar versin cezanı ?

• valla her gördüğümde diyorum şu çifte tır çarpsada kurtulsak diye.mal gibi akıyorlar bir de

0|1
    0|0
    • Hahahah esprili ve yerinde bir cevap...:))))))

• adblock kullan reklam falan kalmaz

0|1
    0|0
    • İyi hatırlattın ha devre dışı yapmuıştım onu bi sebebten dolayı şu reklamları o uygulamanın hafızasına alayım tamamdır;ama benim asıl sorum sizin görüşünüz rahatsız oluyor musunuz ?

• valla ben hiiiiiç görmedim onları :)

• Ayrıca 9 lwlden sonra bizde reklamlar gozukmuyor bılgın olsun

0|0
    0|0
    • Tekrar yapmayın bu bana söylendi...

• Rahatsız olmuyorum

0|0
    0|0
    • :)))) seviyosun e çifti o zaman büyük ihtimallede bekarsın tahminlerim profiline bakmadım...

• Reklama tıklamıyorum kosede duruyor reklam olmasa nerden kazancak sıte saçmalama dıyorum

• 10 Level olduğum için görüyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...