İşinizden memnun musunuz ?

Büyük umutlarla bir işe girdim 1 sene önce 2 yıllık sözleşme yaptım ve oh be dedim devlet arkamda maaşımda 15'inde tık diye yatıyo.

Sonra git gide işin yoğunluğu çalıştığım kişilerin tatminkarlığı yüzünden karakterim değişti, pskolojim bozuldu.. Tek + tarafı maddi sıkıntını olmayışı ama huzursuzum fazlasıyla...

Sözleşmem bitsin bırakmayı düşünüyorum başka bi kadroya geçebilirsem geçicem..

Ya sizin iş hayatınız nasıl ?

Güncellemeler:
ya öyle ben az alayım ama huzurlu olayım, dedim ya + tarafları çok diye kredi çekmeye gittiğimde hiç uğraşmıuorum maaşlı müşterisiyim nede olsa pat küt imza 2 saat sonra kredi onaylanmış. ben aylarca evimden uzak kalmak istemiyorum diğer insanlar gibi itfaiyede memur olcam yada zabıta :))

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• çok iyi anlıyorum seni ..ilk önce şunu söyleyeyim iş iştir ve çalışan çok zorluk çekmeliki o parayı alabilmeli ve parasız da huzur olmaz huzursuzda iş olmaz alışmalısın ilk sene zor olur ve zamanla alışmalısın yasin daha küçük o yüzden şöyle bi bak para kazanmak için o kadar zorluk çeken var ailesini doyurmak için çaba gösteren ailesi için zorluğa katlanan var.. karekterin değişmesi pskolojin bozulması gayet normal çünkü ne kadar zorluk çekersen o kadar değişirsin ve hayatı aile kurmayı o kadar iyi anlarsın . bence bırakma kendine gel bi senen varmış daha bi sene içinde düzelmeye bak olmadı pskoloji tedavisi gör yada yardım işte onlara sor bu soruyu.

kolay gelsin .

0|0
    0|0
    • Dışardan bakıldığında gerçekten bu kadar basit geldiğini biliyorum yılın 3 ayı eve gidemiyorum en az yurt dışı görevi olursa 6 ayda öyle eve gidemiyorum.. hangi aile düzeni bu peki hani ailem içindi ee ben ailemin yanında olamıyorum.. başka devlet kadrolarındakiler sabah 8 5 çalışırken masa başında ben bazen 200 km yol yürüyorum 5-6 gün boyunca buna ne dicen aslında yorgunluk fln değil ailemin yanında olmak istiyorum geleceğimi düşünüyorum işi bırakıcam derken bu işi bırakıp başka kadroya.

• hmm.. evet o kadar zor ise baska kadroya gecmen dogru olur.

en cok da su soruyu sordum calisiyorum ee param var ama rahatim yok

is yok diyelim rahatim ama param yok . ayni seninin sorununda buna benzer sanirsam

örnek : Sadece sen degil onca insan var aylarca eve gidemiyen ve yinede para kazanmaya calisan.

Erkekler Ne Diyor 1

• is saatlerim tempom cok dengesizdir, insani yipratir canina okur, ruhsal ve fiziksel olarak sinirlarini asman bile gerekir. ama yine de seviyorum isimi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...