Kime sorsanız televizyonda belgesel izler

peki siz en son hangi belgeseli izlediniz? ya da yok arkadaş belgeselle işim olmaz otururum ada gibi dizimi maçımı izlerim mi dersiniz?

0|0
14|11

En İyi Kız Görüşü

• Yok kardeş belgesel benlik değil. Zaten eve gelir 2dk baherleri izler sonra yemek yer direk yatarım bişey izlemeye pek fırsatım olmuyor bile yani.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Evet... İzlerim tabii...

Dizileri bilmiyorum hangisi nerede vs... İz TV yeter, Nat.Geo. daha da yeter...

0|2
    0|0
  • Dun aksam uyumadan once Iz tv deki Savas karakas sualti dalis belgeselini izledim..

dusundumde izledigim hic bir dizi yok..olmasini isterdim ama..en son aski memnu izliyordum :p

0|0
    0|0
  • Ben türk kanallarina pek bakmam daha cok alman kanallarini izlerim en cok sevdigim belgesel tatinda bir program var link izlemeyi cok severim , gecende sordugum bu soru link oradan izledigim konuyla ilgiliydi :)

0|0
    0|0
  • En son crime and investigation izlemiştim Pamir'in kaybolduğu gece. Kayboluşu üzerine bir ton komplo teorisi ortaya atılınca canım çekti muhtemelen. Gerçi oradaki belgeseller pek belgesel sayılmaz ama olsun, kan izlerinin dağılış açısını iplerle nasıl hesapladıklarıyla ilgili birşeyler öğrenmiştim.

0|0
    0|0
  • kızılelma izliyorum. belgeselleri ipadden izliyorum ben.

0|1
    0|0
  • Sıkıcı iş o ne öyle

0|1
    0|0
  • en son leopar fok balığını izlemiştim yavru penguen avlıyodu

0|0
    0|0
  • Moğollarla ilgili belgesel izlemiştim

0|0
    0|0
  • yarışma programları izlerim.

0|0
    0|0
  • Dizi izlerim.

0|0
    0|0
  • Ne belgeseli ya izliosam derim tabi ki ama izlemiosamda dizimi derim yani ne var bunda

0|0
    0|0
  • tv izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Ben bilimsel muze ve sergileri tercih ediyorum. Istanbul akvaryuma gitmistim orda belgesel de vardi canli kopekbaliklari her cesit deniz canlisi vardi.

En son nasa nin uzay sergisine gittim. Uzaya gidip gelmis nesne uzay giysi ve uzay araclari sergilenmisti.

Televizyonda mal dizileri de bayilarak cekirdek eşliğinde seyrederim. Oyle kesin prensiplerim yoktur ama bilimle de yakindan ilgilenirim. Bilimsel dergilere 15 yasimdan beri aboneyim. Severim yani bilimi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Belgesel programlarını çok seviyorum. TV'de yayınlananlar biraz hafif gelse de boş dizileri, insanı aptal yerine alan yarışma programlarını, taraflı yayın yapan haber programlarını ve saatlerce susmak bilmeyen spor programlarını izlemek ile belgeseller kıyaslanmamalı bile.

Bilimsel yönü kuvvetli, insana içinde bulunduğumuz evren hakkında açıklamalar yapan, öğretici ve bilgilendirici yapımlar hoşuma gidiyor.

Özellike Uzay ve fizik konularında yayınlananları takip ediyorum. Türkçe yayınlar başlangıç seviyesinde. Herkesin anlayacağı dilde anlatılıyor. O yüzden yer yer yetersiz kalıyor. Daha detaylı ve dolu olmasını tercih ediyorum. Bu sebepten dolayı ingilizce takip etmek durumunda kalıyorum.

Büyük inşaatlar, yapım işleri, mühendislik sırları konularında da belgeseller olunca seyrediyorum. Örneğin Porsche Fabrikasının çalışma düzenini veya Airbus A380'in yapım aşamasını merak ediyorum.

Son olarak Uçak kazaları raporlarını takip ediyorum. Bu tür faciaların nasıl geliştiğini anlamak önemli. Hudson nehrine inen uçağın hikayesi ve kaptanın başarısını ya da Gimli'ye planör inişi yapan becerikli pilotların yaşadıklarından örnekler çıkartıyorum.

Ben belgeselleri tercih ediyorum. Belgeseller dizilerden çok daha doyurucu ve eğlenceli.

1|0
    0|0
  • N. Geographic Tabu serisi.

Mısırla ilgili birkaç tane indiriyordum ki kotalı internetin küfretme eşiğine geldim.

1|0
    0|0
  • Animal Planet "Yaban Yaşam".

0|1
    0|0
  • televizyonu sadece galatasarayın deplasman da olduğu maçları izlemek için kullanıyorum.

genelde belgesel jazz falan =)

0|0
    0|0
  • Karşık izliyoruz genelde ordan buradan bir bakmışım köpeklere fısıldayan adam izliyorum bir bakmışım Yellewstone parkını, bazen realtyleri izliyorum hapisaneden kaçış öyküleri ya da bir binanın yapılımı falan ortya karışık yani

0|0
    0|0
  • Halk TV izlerim izlersem.. belgeseli netten izliyorum

0|0
    0|0
  • benim günlük Ankara dizilerim var hiç kaçırmam -.-

1|1
    0|1
  • televizyon izlemiyorum ben.

belgeselden de gerçekten zevk alırım ama aynı zamanda dizi de izlerim internetten.

maçla da pek aram yok malesef

0|0
    0|0
  • -- Batıya Doğru Akan Nehir

-- Planet Earth

-- digiturkplay ve tivibu'daki bazı belgeselleri izliyorum

bunun dışında the big bang theory , person of interest vb dizileri izliyorum

baskada birşey izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • aslanlı ceylanlı izledim enson

0|0
    0|0
  • belgesel izlerim evet ,ona gore belgeselde her sey dogal ve hakiki , duzenleme , yalan dolan yok , dunyayi o belgesel mevzusuna gore var oldugu gibi izliyorsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...