Musun ayrı yazılır!!

Yaa arkadaşlar genelde çoğu kişi ülkesinin kalkınması için bir liderin daha iyii olduğunu düşünür bunun hakkında tartışmalar bile yaratır güya ülkesini Türkiye yi çok seviyordur amaa Türkçe yi doğru kullanmaya gelince herkes yanlış şeyler yazıyor musun ayrı yazılır! geliyormusun bu nedir yaa görünüşü bile beni rahatsız ediyor geliyor musun? daha güzel mesela lütfen Türkçe mizi doğru kullanalım (benim yazım kusurlarım oldu fakat benim takıntılarım var ondan dolayı kaynaklanıyor)

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• haklısın çok gereksiz insanlar var türkçeyi bilmeden başka dil öğrenmeye çalışıyorlar bende de tik vardı bir ara arkadaşlar aşqom falan derlerdi ayar olurdum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Falan yerine felan v yerine w ne yapiyorsun yerine ne ypiyorsn yazanlardan

Nefret ediyorum.!

0|0
    0|0
  • Belki yazanların da çoğu simetri hastası.. anlıyor MUSUN ?

0|0
    0|0
  • musun dan önce taklcğn çok şey var. Anlatabildim mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• '-musun' diye ifade edilir, "Türkiye yi" değil "Türkiye'yi", "amaa" değil "ama", "Türkçe yi" değil "Türkçe'yi", "Türkçe mizi" değil "Türkçemizi" ve her noktadan ya da soru işaretinden sonra cümleye başlarken büyük harfle başlanır. Cümle sonlarında nokta, soru işareti veya ünlem kullanılır.

Kim nasıl isterse öyle yazar vatan sevgisini yazış şekline bakarak anlayamazsın.

Senin anlayışın gibi düşünürsek; bana göre sen vatanını hiç sevmiyorsun.

Ah benim de takıntılarım mevcut, çok rahatsız ettin beni şimdi.

2|1
    0|0
    • benim düşüncem de seni ilgilendirmez ben düşüncemi belirtme hakkına sahibim ve düşüncemin sonuna kadar arkasındayım takıntılı olduğumu belirtmiştim gözlük kullanmanı tavsiye ederim amaa sen de haklısın görme işlevi beyinle alakalı olduğu için görememen çok normal

Yükleniyor...