Kore fanlarini bir görebilir miyim ?

Kore fanları burada mı ? kimler kore hayranı ? Bana önerebileceğiniz kore dizileri ve filmleri var mı. yalnız aksiyon olmazsa sevinirim :) :)

0|0
12|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bu çekik gözlülerde herşey on numara ama film anlayışları beni bitiriyor bu kadar rezil filmleri nasıl çekmeyi başarıyolar anlamıyorum

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Vardı bir kaç kişi ama açık değiller sanırım.

0|0
    1|0
  • Bende kore fanlari burdami die sormustm aksiyon savasla ilgili ama gercek olmus olaylari anlatiir aliskanlik yapior efsane prens ismi hayatta herseyi ogretior bakis acini degistirior ezilen halkin kahramanligini anlatior.. 2. Onerim two half men olmasi gerek ask filmi

1|0
    0|0
  • Evde bi' tane şundan beslemek istiyorum link <3

1|0
    0|0
  • Buralar önceden dutlukmuş.

0|0
    0|0
  • penguen gibi hepsi birbirine benziyor aynı adamla dizi yapıp bütün rolleri ona verseler kimse ayıkmaz aslında -.- dasddsd

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• kore erkekleri candır

1|0
    0|0
  • Evet kesinlikle mesela ben manyak bicim kore faniyim bnim arkadaslarim var koreden arkadaslarimiz var konusuyoruz felan yani hicbiri yaln deyil size bir hesap verebilirim ordn iletisme gecebiliriz k-pop takiliyorum ben ins allah nasip ederse 7 eylul de konser var k-pop gidicmde tesekkurler

0|0
    0|0
  • Kore fanı değilim de yani kendi ülkem varken niye başka ülkenin fanı olayım ki diye düşünüyorum. Benim ilgi alanım Koreli İdoller ve dizileri.

0|0
    0|0
  • Ben 12 yaşındayım ve 7 yaşımdan beri tam bir kore fanıyım en sevdiğim grup cnblue tam bir boiceyim oppamda zaten o grubun bateristi kang min hyuk

0|0
    0|0
  • Benziyor ama sadece göz yönünden benziyor sen onları ayırt edemiyosan harbi gerizekalasın çok affedersiniz aama. biz benzetme lafını japonlar için söylüyoruz tatlım ^^

0|0
    0|0
  • bende 6 yıldır kore fanıyım halkıyla dizi sinema sektörüyle kısacası her şeyleriyle çok yakından ilgileniyorum. to the beautiful you kesinlikle izlemelisin goong da çok güzeldir eski olmalarına rağmen hala izleniyorlar.

0|0
    0|0
    • to the beautiful you onu izledim ama goongu izlemedim izleyeceğim teşkkürler..

• Ya yeni cikan dizilerden onerir misiniz pinokyo ve hi school love on haric onlari izliyorum zatn

0|0
    0|0
  • the heirs❤ heartstring kesinlikle izle

0|0
    0|0
    • i miss you izlemeyen kore fanıyım demesin. tabi snow queen + bof + love rain

• Bitiyorum korelilere nereden başlayacağımı şaşırıyorum anlatmaya

0|0
    0|0
  • Ben seret garden city hunter you are beatiul hepsi süğğerrrrr yani yerim ben oyşş. D

0|0
    0|0
  • hi school love on ve surplus princess i öneririm :)

0|0
    0|0
  • beeeen :D koyu korefanıyım :3 birçok dizi izledim. you are all surround izle ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...