Kızlar şiir severler mi? Sevdiğim kıza şiir okusam onu etkileyebilir miyim?

Şiir yazıyorum ve kızlar şiir severler mi? sevdiğim kıza şiir okusam onu etkileyebilir miyim?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• kişiden kişiye değişir.gerçekten güzel bir şiirse etkilenir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kendın yazar yada anlamlı basıt klişe olmayan bir şiir secersen içten bakarsan gözlerine begenır etkılenır

0|0
    0|0
  • kızlar şiir değil sevdiği kişiden duyduğu ismi bile şiir gibidir seni seviyorsa en güzel şey senden şiir dinlemek olur sevmiyorsa böyle romantikliklerden hoşlanmıyorum ben olur

0|0
    0|0
  • Etkilenir etkilenmez mi...Kendiniz yazıyormuşsunuz birde.

0|0
    0|0
  • yazsan etkilenir

0|0
    0|0
  • bnce etkilenir emek var sonucta, sempatk tatlı bulucaktır :)

0|0
    0|0
  • ben çok severim şahsen şiir yazmayı da okumayıda:)kişiden kişiye değişir:)

0|0
    0|0
  • nıye etkılenmesın bız kızlar narın yaratıklarız ruhumuzu oksayan hersey etkıler bızı

0|0
    0|0
  • şiirinde onun dayanılmaz güzelligini kaleme al...bak nasıl begenir etkilenr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kişisinden kişisine göre değişir...

Odunlaştırılmış kızlara göre; Şiir yazan erkek kaypaktır, "loser" dır, ağırlığını koyamaz, ağlaktır, fazla duygusaldır ve böyle insanlar üzer, hareketli bir yaşamı sevmezler, maço değildirler, masaya yumruğunu vurmazlar.

Duygulu ve normal kızlara göre; Şiir yazan erkek, duygularını en derin şekilde yaşar ve duygularını yani en değerli şeyini karşısında ki insandan saklamayı tercih etmez, en güzel duygularını, en güzel şekilde ifade ederek karşısındaki insana taktim eder. Paylaşır, sevgisini doruklarda gösterir. Çabalayan, uğraşan erkek seviyordur.

Kabiliyetin varsa yaz... Ama yoksa hiç yeltenme. Ayrıca başka yazarların şiirlerini okursan daha kötü olur. Çalıntı duygularla etkileyemezsin kimseyi, etkilediğin insanda zayıf ruhlu bir insan olur ancak. Bu da zarar verir ikinize de...

0|1
    0|0
  • örnek şiir verirsen bence daha güzel cevaplar alabilirsin. sorunu bir şiirle güncelle ve bayanlarını genel yorumunu iyi oku. beğenirlerse doğru yoldasın demektir =)

0|0
    0|0
  • eğer para ile ilgili bişey yaparsan sıraya bile dizilir bazıları

0|0
    0|0
  • kızlar seni arıyo usta sen nerdesin ya :))

0|0
    0|0
  • Birisi sever, diğeri sevmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...