Kim milyoner olmak ister :)

1 Milyon TL değerindeki soruyu siz soracak olsanız ne sorardınız? ve cevabı nedir?

başvuru formunda bu soru var arkadaşlar sizlerin yanıtlarınızı merak ettm :)

şimdiden teşekkürler. iyi akşamlar

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Aşağıdakilerden hangisi dünyanın en iyi gitaristidir?

A) Mark Knopfler

B)Eric Clapton

C)Jimi Hendrix

D)Carlos Santana

Cevap BARİZ ortada ama çözmeye gücü yetecekler nedenleriyle birlikte yazarsa sevinirim

1|0
    0|0
    • C Jimi Hendrix.

İlk gitarını çöpte bulmuştur.Aslında gitar da değil,ukuleledir.Tek teli olan ukulelesini kulaktan çalarak gitar çalmayı kendi kendine öğrenmiştir ve pena kullanmaz,parmaklarıyla çalar.Ve elektrogitarı amplifikatör kullanmadan çalmıştır,yani elektrogitarın doğasına tamamen aykırı.Babasının arkadaşından 5 dolara ilk akustik gitarını satın almıştır.Babası ona 16 yaşında Supro Ozark 1560 S elektro gitarını almıştır...

• Bence en iyi gitarist olmasının sebebi,bütün zorluklar ve yokluklar içinde,gitarı kendi başına öğrenmesidir.Komiktir ki gitarı kullanışıyla ilgili her şey terstir ama herkesten iyidir.

Erkekler Ne Diyor 9

• Barack Obamanın Kaynanasının Adı Nedir ?

1|0
    0|0
  • Evrenin en soğuk yerini nerededir?

Cevap: Dünyanın 5 bin ışık yılı uzağında yer alan büyük bir toz ve gaz bulutu Boomerang Nebula'da sıcaklık eksi 272 derece olarak tahmin ediliyor.

1|0
    0|0
  • Materyalizmde Aşk nedir ?

1|0
    0|1
  • Göktürkçe Türk'ün yazılışını yazınız.

1|0
    0|0
  • Son padisahil sol elindeki teshibin uzunlugu

1|0
    0|0
  • Uçakların iniş takımı nasıl çalışır?

1|0
    0|0
  • Bir vuruş kaç kurus :D

0|0
    1|0
  • ben istemezdim:S

0|0
    0|0
  • son soruya kadar gelmiş vatandaş ona öyle bir soru daha sorardım ki anlasın hayatın kıymetini çok paran olunca ne yapardın a- fakirlere aş evi kurmak b-araba almak c- dünyayı dolaşmak d- kız arkadaşı edinmek herkesin cevabı ne olurdu sizce

1|0
    0|0
    • c-dünyayı dolaşmak :D

• genel olarak insanlar hep dünya turu der ya ondan dedim

• a diyen kazanırdı benim sorum bu olurdu herkes gezsin tozsun araba alsın yanına manitasını gezdirsin fakirler yiyecek ekmeğe aç aç baksın

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...