ABD'YE GİRERSEK NE OLUR, NE DEĞİŞİR?

Yıllardır giremiyoruz malum ee hadi girildi kabul edildik diyelim ne ve neler değişecek? Olumlu ve olumsuz yönden?

Güncellemeler:
Hhaha pardon "AB" :D
2. Güncelleme! ABD Değil AB olacak evet, bilmiyorsanız cevabını çıkın sorudan t.. geçilecek yer burası değil.

0|1
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• pek bişey olcağını sanmıyorum. sadece bunu kullanarka üstümüzden kazanım elde ediyorlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ABD'ye girersek savaş olur. Ayrıca ABD'ye girme planımızın olduğunu da ilk kez sende duydum.

0|0
    0|0
  • Savas cıkar :D

o AB avrupa birlig lasdjlajdkalsdasd

0|0
    0|0
  • 11- 12 tane Türk Kökenkli Ülkelerimiz var ... AB yerine Biz kendimize Ait bir AB Kursak Daha Güzedl olur .. O zaman kimse Türkiyeye kafa tutamaz

0|0
    0|0
  • ben Türk Birliğinden yanayım. Orta asyadan gelen ne kadar Türk tanıdıysam, adamların gözünün içi gülüyor Türk görünce. bizim dostumuz onlar, arkamızdan iş çevirenler değil.

1|0
    0|1
  • Evet AB veya ABD'ye biz giremiyoruz.Ama onlar bize çok güzel giriyor. ahahaahah :D:D

0|0
    0|0
    • AB ye girsek nüfus patlaması yaşar oralar bide :D Türkleşirler adamlar ondan korkuyor :D

• Savas mi istiyorsun come oonn

0|0
    0|0
  • Dikkat edelimde ABD bize girmesin hepsi zenci sonuçta

0|0
    0|0
  • AB olmasın sakın o ?

AB ye karşıyım Yaşasın islam birliği Tür dev birliği

0|0
    1|0
  • sen durumu anlayamamışsın:) abd değil ab :D

0|0
    0|0
    • soru soruyorsan herkesin cevabını kabulleneceksin, t... geçende olacak, düzgün cevap verende. bu seni rahatsız ediyorsa burada ne işin var, git arkadaşlarına sor. ha birde t... geçilmesini istemiyorsan düzgün yaz

• Sanane :)

• bu soruyu sorduklarından biri de benim, bu sitedeki herkese sordun. sananeymiş

• Ahahahaaaaaa :))

Abazalarimiz Bayram Eder

Daha N Olmasini Bekliyorsun Kiii ! ;)

0|0
    0|1
  • bu kafayla hic bir yere giremeyiz.

0|0
    0|0
  • giren girmiş zaten abye girsek ne olur.

0|0
    0|0
  • Rusya ya gideceğiz

0|0
    0|0
  • Giren girdi zaten daha ne AB sinden bahsediyon sen :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hey yo man , Us gireceğimize ; Turkish union'a girelim ,amerikan kafa.

komik değilsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...