Birilerinin fikrine cok ihtiyacim var?!

Sevgilim dedgm kisiyle 3 aydir beraberiz.. Fakat cok sinir oluyorum. Ya ayrilip kurtulmak istiyorum acikcasi. Ama beni cok sevdgni soyluyor yalvariyor birakamiyorum. Hayalleri varmış gelecege dair ikimizin oldugu. :/ ama bir yandanda ilgisiz. Daha demin ne yaptgni sordum. Belgesel izledgni soyledi. Snra canim skılıyo muhabbet edelm falan ddm calisiyorum falan ddi. Mimar kendisi.yani bahane gbi geldi ama pesimide birakmiyor. Ne yapmalym kafam cok karisik?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kendine sor önce , seviyor muyum diye. Eğer cevabını alamıyorsan gün içinde durumuna bak. Onunla konuşurken isteksizsen , onsuz vakitlerinde daha özgür hissedersen bitir derim. Böyle olduktan sonra direnmek , yok yok , bu ikinize de zulümdür

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• İlişkinin başındasınız eğer sevmiyorsan bırak bence eğer ona acıyorsan bence daha çok onu üzmek istemiyorsan ayrıl bir kaç ay üzülür fakat ilişkiniz eğer ilerleese sen üzülürsün sonra ayrklısınız bu sefer o seni bırakamaz işler çok karışır en iyi tez zamnda bitirmek

0|0
    0|0
  • sevdiğini hissediyosan bence bahane gibi gelmemeli sana aşk kolay bulunacak bişey değil

0|0
    0|0
  • mımar adam bırakılırmı cıddı soluorm bunu bırazcık mantıklıda olmak lazım hem sevıorsunda yoksa bırakırsın :)

0|0
    0|0
  • Bence en erken zamanlama şimdi .Sen onu düşünceksin ama sen ne olcaksın ? ya da uc bes ay sonra hala sevemeyince ozaman daha çok baglanmıyacak mı sana ? bence hemen şuan arıyaraktan söyle ve bitirelisin

0|0
    0|0
    • Haklisiniz

• Yaşınızı sanınızı bilmemekteyim ama benim açımdan aynı olay oldu. Mühendislik bölümünü kafadan 1 dönem uzatıcam . Benim ilişkim 6 ay son iki ayı böyle geçti

• o sadece egosunu tatmin edeceği kız arıyor

psikolojiden çok iyi anlarım.

0|0
    0|0
  • Seviyorsan daha olumlu açıdan bak. Sevmiyorsan zorlama bence

0|0
    0|0
  • Sevmiyorsan ayrıl.

0|0
    0|0
  • sevgi kelimelerle anlatılmaz, eğer sen karşındaki kişiye baktında onun seni sevdiğini kelimelerle değil hislerle anlıyorsan aşk vardır. ( ne konuştum be )

0|0
    0|0
  • mimarsa yogun olur.dersleri de zor onlarin ama ilgi bekliyosan soyle bu durumu izah et ona

0|0
    0|0
    • Ogrenci degl bu calisiyo

• :D waw! ben de hemsirelik okuyorum :)

• İyimiş:)

• çok sıkıyormusun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• aynı durum bendede vardı sevmediğimi anladı ve ayrıldık anlaşılırsa daha üzülürsün günün birinde o ayrılırsa daha kötüye gider onunla konus ve düşman olmadan bitir bu işi :/ :)

0|0
    0|0
  • Sevmiyorsan ayrıl bence kiyamadigin için bırakmıyorsun üzülüyorsun onun için ama sanada yazık değil mi ? Hem zaman ilerledikçe ayrılman daha da zorlaşır kendini üzmüş olursun

0|0
    0|0
    • Ama cok uzuluyor denedim kaderine beddua okuyor :(

• Olsun yinede bence ayrılmalısın çünkü zaman geçtikçe sana eziyet olmaya başlayacak . O söylenir söylenir sonrada elbet susar hem zorla onunla birlikte mi olacaksın o seninle mutlu seni seviyo diye seni mutsuz edemez bencillik

• Hayallerde yaşayanı gerçekler acıtırmış -,- maalesef :(

0|0
    0|0
  • Sevmiyorsan ayrıl.. o üzülüyor diye ayrılmak istemiyorsun ama böyle daha kötü yapıyorsun aslında ikinizide kandırmış oluyorsun..

0|0
    0|0
Yükleniyor...