Aşçı Olmak İstiyorum Sizce Nasıl Meslek?

Güncellemeler:
Bu arada işe gireceiğim yer normal bir yemekçi fabrikalara falan yemek yapıyor.

Aşcı olma sebebim yemek yemeye cok düşkjün oldğum için aşcılık istıyorum.Otelde falan calısmak için aşcılık lisesi okumak lazım

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Çok iyi meslek. hele ki iyi otellere kapak atarsan çok daha iyi. onların aldığı parayı kimse almıyo

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok iyi bir meslek iş bulursun mutlaka

0|0
    0|0
  • çok sıkıcı olmalı doğra pişir öff

0|0
    0|0
  • Zor çok zor meslek. Mutfakta sürekli sürekli yemek buharı ve yağa maruz kalıp solunum hastalıklarına yakalanıyorlar.

Geliştirmen lazım kendini ayrıca yoksa asgari ücrete çalışan da var aylık 5 bin tl alan da

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Senin gibi düşünen iki arkadaşım vardı ve eğitimini de aldılar.

Sonuç: Birisi hukuk bürosunda çalışıyor. Bir diğeri ise bir mağazada müdür.

0|0
    0|0
  • bu antalya tarafinda falan guzel para aliyolar ama gelistirmen lazim kendini ve surekli mekan degistirmememn lazim ayni yerde kalacaksin kendini iyi gelistirip pratik olman gerekir guzel parasi varssa oyle yaparsan

0|1
    0|0
  • ascılık tamam para kazanıyorsun ama ISTE AMADAN SONRASI onemlı :D bı ınternetten bak bı net geo da ızle :D o kadar zorkı :D sadece yemek yapmıyorusun :D hıcmı master chef ızlemedın :D

0|0
    0|0
  • onemlı olan sevdıgın meslek yaparken zevk alacagın meslekse super fkat deılse cok kotu ascı olcaksan ascı deıl en iyi aşcı olmaya calıs her zaman mutlaka işe yarıyor bu taktik :D

0|0
    0|0
  • Nesli Tükenmeyen Meslek Parası da İyidir

0|0
    0|0
  • Ben dünya mutfağı ascisiyim. Kesinlikle olmeyecek mukemmel meslek. Zor ama eğlenceli bir mesle. Asla pişman degilim

0|0
    0|0
  • onemli olan senin sevdigin meslegi yapman benim icin iyi degildir. ama sen seviyorsan sorun yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...