Arkadaşlar en sevdiğiniz yemekk

Akşam arkadaşlarmı yemeğe davet ettim annemleride evden kovdum :) sıkıntı şu ben yemk yapmayı bilmiyorum internetende gözme bişe kesitiremedim kuru fasülye plav harici ne önerirsiniz ya da en sevdiğiniz yemek olablir :)

Güncellemeler:
Yaptım yalancı işkembe çorbası patates püresi pilav hazır son olarak köfteli patlıcan bohçasını yapıcam şimdi bana beceriksiz diyenler utansın yaptğım herşey enfesss :))))) herkese yardmı için teşekürler

0|0
6|24

En İyi Erkek Görüşü

• utanmadan söylemiş bir de yemek yapmasını bilmiyomuş :)

ne yapıcaksan söyle de yardım edeyim.

bence makarna , yumurta haşlaması , patates kızartması , omlet , hazır çorba tarzı bir şey yap onları biliyosun en azından , bilmediğin bişey yapmaktan iyidir :)

1|0
    0|0
    • Ya adam gbi yemkk yapcam yaa ben inanıyorum kendime yaparm ben sen yemk öner :))

• Hahah tamam teşekür ederim:))

• daha yazıcaktım da . bu kadarını anca yaparsın heralde :)

Erkekler Ne Diyor 23

• En sıkıntı çıkarmayacak yemek köfte patates türü şeylerdir, bir çok genç sever. Diğer yemeklerde hoşlanmayanlar falan çıkabilir. Patatesin yanına biber&havuç ile köfteyi ise sosis veya şinitzel olmadı nugget ile kombin edebilirsin. Elinden gelirse bide pilav :D

1|0
    0|0
    • Evet öyle şinitzel tarzı bir tabak olur aslında tavuklu felan :)

• Kesinlikle, çoğu damağa hitap eder. Ama iki,tane biri et türü biri tavuk türü olsa daha iyi olur

• Annene yemek yaptırıp evden kovsaydın keşke :D

Saat dört buçuk olmuş akşama çok fazla bir vaktin yok kısır yapabilirsin sonra yufka varsa tepsi böreğini hemen hazırlayabilir, fırına atabilirsin... Elindeki malzeme varsa yap hazır çorba ayıp olur :D onun yerine yayla çorbası hazırla hemen un yoğurt yumurta karıştır hemen olur yanında patates kızartıp pilavda yapabilirsin...

1|0
    0|0
  • Tepsiye; patates, patlıcan, biber, soğanı doğra başka aklına gelen sebze olursa onları da doğra, ver mahallenin fırınına alsana 10 numara yemek, yanına da pilav, bir de güzel bir çorba. Daha ne olsun.

1|0
    0|0
  • en yakın süpermarkete gidiyorsun hazırda allah ne verdiyse alıyorsun onları bir güzel ısıtıyorsun hem arkadaşlarını memnun ediyorsun hem kendini yormuyorsun hemde arkadaşların tarafından takdir ediliyorsun yemek sırrını sorduklarında gizlidir veremem diyorsun:)

1|0
    0|0
    • Nekadar üçkağatçı çıktnız yaa kimse bana güvenip yemek sölemedi yaa hepsi hazır al dedii ben yapcam koydum kafaya temek öner bana :))

• Yemek demk istedim :)

• o zaman islim kebabı yapabilirsin. ama işte demek istediğim hazırıda satılıyor artık her yemeğin :)

• Makarna salatası tam senlik o halde. Biraz garnitür, yoğurt mayonez ve makarna 7 den 70 e herkes sever

1|0
    0|0
  • Fırında tavuk bayılırım git al bir tavuk cıkart fırın tepsisini içine doğra soğandır b,berdir patatestir öğren internetten kaç derecede kaç dakika pişecegini ve yap...Hem dışarıdan zor yemek gibi görünür havan olur hemde güzel bir yemek

1|0
    0|0
  • Hazır çorba marka knor - fresh patates - hazır inegöl kızartması - yoğur

1|0
    0|0
  • iskender olsa :)

1|0
    0|0
  • en sevmediğim yemek kapuska

1|0
    0|0
  • Pilav üstü et döner

1|0
    0|0
  • dışarıdan sipariş et pizza veya lahmacun olabilir

1|0
    0|0
    • Kendim yapmak istiyorum kötün olursa son cağre o ama yaparım ya hamur işi tatlı felan çok güzel yapıyrm çorba felnda güzel yapıyrm :) yapmak istiyorum

• şekerpare yap patates kızartması da olabilir

• Lahmacun fena olmaz :D

1|0
    0|0
    • Kendimmi yapım :))

• Ya şimdi yemek yapcam dedim yapmazsam alay konusu olcam :)

• Her türlü alay edicekler o zaman :D McDonalds dan bişeyler söyle o zaman ya da pizza artık yapamazsın her halde saat baya geç oldu :D

• senin gibi kızların köküne kezzap atıp yakacaksın beceriksiz (:

1|0
    0|0
  • Karnıyarık candır :) Dur akşam yapalım bari :D

1|0
    0|0
  • köfte ve patates kızartması hem herkes sever hem yapması kolay ;))

1|0
    0|0
  • en sevdigim yemek karnıyarık canım cektıı sımdı bak

1|0
    0|0
  • Pizza alın en iyisi :D

1|0
    0|0
  • köri soslu tavuk sote. Hayır demem :D

1|0
    0|0
  • Yemeğe davet ediyosun yemek yapmayı bilmiyosun çok güzel :)

Dışardan al ben yaptım misali.

1|0
    0|0
  • kuru pilavın dışında hiç bişeye ok demem :D

1|0
    0|0
  • Nilgun Anne'nin sarmalari:) Uff:)

0|0
    0|0
  • etli ekmek tabikide www.google.com.tr/search

0|0
    0|0
  • arkadaşların zehirlenmesin :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Makarna yap , üstüne domates veya yoğurt sosu yap.

Domatesleri küp küp doğra biraz yağ koy istediğin baharat çeşidini koy ateşte biraz soteledikten sonra makarnanın üstüne dök, yoğurda nane koy sarımsak rendele üstüne dök, kaşar rendele vs.. Herşey bir yana bir açıkmışım bir açıkmışım ve istemsizce canım işkembe çorbacı çekti,

yanında çıtır ekmekler bol sarımsaklı kim takar ağız kokusunu oh mis neyse.

1|0
    1|0
  • en kolay fırında poşette tavuk yağ at içine bezelye patates tavukları pişssin birde pilav yap birde hazrı çorba salata filan derken al işte sana yemek :)

1|0
    1|0
  • Tavuk Nuggets ve Patetes kızartması :)

1|0
    1|0
    • Öle bişeyi yemek kötü olrsa sipariş etcem :)

• köfte yap, salata falan bir şeyler uydur yanına :)

1|0
    1|0
  • ZEYTİN YAĞLI YEŞİL YAPRAK SARMASI

1|0
    0|0
  • patates kızartması.

1|0
    1|0
Yükleniyor...