Papazlarla resim çekinmek günah mı?

Genellikle Kiliselere ziyarete gelen Müslümanlar kilise görevlileri ile resim çekinmek için sıraya girmekteler,yani genç kızlar ve genç erkeklerin çoğu kilise ziyareti yaptığı zaman neredeyse tamamı kilise görevlileri,rahibeler,papazlar ile resim çekinmek için sıraya girmektedirler.Ama ben tam tersi bir durum Hristiyanlıkta göremedim.Yani bir Hristiyan cami ziyaret ettiği zaman imamlarla müezzinlerle hatıra fotoğrafı çektirecek Hristiyan pek fazla olmaz.Sormak lazım acaba siz bugüne kadar bir Hristiyan,Musevi,Budist veya başka dine mensup insanların imamlarla resim çekinmek için sıraya girdiğiniz gördünüz mü?Dindaşlarınız yani Müslümanlar neden imamlarla resim çekinmek için sıraya girmezde rahibe ve papazlarla resim çekinmek için sıraya girmekteler?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Farklılık her zaman ilgi çeker insanlar her zaman farklı olana ilgi duyarlar bu anlattığın da bunun bir örneği... başka bir anlam çıkarmak manasız olur..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sıraya girmedim. Girmem de. Ben her hafta evimin dibine bir sürü ünlü gelmesine rağmen gidip fotoğraf çektirmiyorum da papazın rahibenin biriyle mi çekilicem fotoğraf? Günah olmasa da çekinmem.

0|0
    0|1
    • Sana çekilip çekinmemen sorulmadı galiba seni çok korkutuyor imamcıklarla değil papazlarla resim çekinilmesi..

• Tebrikler yılın en saçma sorusunu sordunuz :D Niye günah olsun ki? Oda insan senden daha farklı şeyler yapmıyor -.-

0|0
    0|1
    • Bana göre zaten günah değil ama ben Müslümanlar için sordum çünkü hep dikkatimi çekiyor her dinden insan papazlarlarla rsim için sıraya girerken imamlarla resim çekinmek isteyen bir Hristiyan pek yok ondan söyledim :) aradaki komediyi

• günah olacağını sanmıyorum ama bir müslümanın da papazla resim çekinmesi ne kadar doğrudur orası meçhul

0|0
    0|1
    • Çekinemiz mi çok saçmalık gerçekten peki hahamla çekinmesi nasıldır ?

• seni eklememin tek sebebi başka bir dine mensup olan biriyle konuşmayı çok istemem o kadar

• Tamam ekle o zaman bende saldıracaksın hesap soracan sandım birkaç kişyii ekledim böyle yaylım ateşine tuttular...

Erkekler Ne Diyor 6

• İşime yaramayan klisenin papazını çekeyim

0|0
    0|0
  • bak bu açıdan hiç bakmamıştım gerçi bende kiliseye gittim ama hiç o şekilde resim çektirmedim

0|0
    0|0
  • sanmıyorum o günahsa hocalarla fotoğraf çekilmeninde sevap olması lazım

0|0
    0|0
  • Yahu insan değil mi sonuçta imamı da papazı da...

0|0
    0|0
  • hocalarla cekılıyormusun ki papazla cekılesın

0|0
    0|0
  • çekinmedim çekinmek de istemedim ne gerek var ki papaz la çekinmeye

0|0
    0|0
Yükleniyor...