Ah İstanbul Büyükşehir Belediyesi

İstanbulda oturmak ve durmak gizlice yasaklandı mı ,öyle bir otobüs durakları yaptılar ki koltuğuna oturduğunda dizini çenene değdirebilirsin ,mini etekli bir bayan asla oturamaz,oturamayan bayanı aracınla kibarlık yapıp götürmek istesen isparkçı arkandan koşuyor abi 15 dakika kuralı iptal oldu artık durduğun anda para ödüyorsun diye ,bu ne belediye düşünceleriniz

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hahahaha. Bir yeri yaparken bir başka yeri bozma mantığıyla hareket ediliuor da ondan. Metro, yeni yollar vb. yapılınca duraklar da yapılmasa ne olur düşünesi. Bu aynı şuna benzemiyor mu?: "Ne olacak, senin oğlun da işsiz kalsın." Hatırlayabildin mi bu cümleyi. :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sıkıntısı bir bu olsa

0|0
    0|0
  • Senin araban var zaten boşver , mini giymeyiversinler ...

0|0
    0|0
  • senin boyun fazla uzun olmasın?

0|0
    0|0
  • Oturma ayakta dur yaslilarin boyu kisa onlari dusunmusler sanirim. Gerek yok zaten oturunca otobusu goremiyorsun onundeki kalabaliktan :) benim tek istegim yolda yururken ne olur pat diye durmayin ya. Belediye bi el atsa ya. Oyle duranada bi ceza filan kesse. Teyzeleri ezecegim yani

0|0
    0|0
    • aynen hızımı alamıyorumm yaslı amcalar teyzeler bırden duruyorlar :)

• cezayı öder kıza bi iyilik yapardım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Durağa oturamayan mini etekli ben durağa yanaşınca benim arabama gelecekse ben bu belediyeye oy veririm busefer wuhuu o değilde cebimizde ne varsa almaya çalışıyorlar cık cık cık

0|0
    0|0
  • Beyoğlu'na kravatla çıkılıyordu bir zaman..

Hah, gelin gelin.. Göç edin... ..ok var..

0|0
    0|1
  • istanbuldan 1000 km uzak olmak güzel ,saygılar

0|0
    0|0
  • oy vermeseydiniz o zaman belediyeyi basiniza geriren siz halk degilmisiniz

0|0
    0|0
  • ne var ne güzel çalışıyorlar

0|0
    0|0
  • insanı dinden çıkarırlar