THE SHINING hakkında

ne tür bir korku filmi? inli cinli bişey mi? yani paranormal activity gibi mi yoksa sadece gerilim mi var?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• The Shining psikolojik gerilim ve gizem ağırlıklıdır. Korkmana sebep olacağını sanmıyorum fakat kesinlikle rahatsız edici bir filmdir. Mutlaka izlemelisin!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Shining bir korku filmi değildir, bir gerilim filmidir bana kalırsa. Hakkında bir belgesel çekilmiş ve bir de kitap yazılmıştır :) Ben gecenin bir yarısında filmi izledikten sonra tüm uykusuzluğuma rağmen belgeselini de izlemiştim. Gerçekten filmi bir kez izledikten sonra, bir kez de çevreyi izleyin. O kadar kusursuz ve dikkatlice ayarlanmış bir atmosferle karşı karşıyasınız ki... Lakin çok fazla uğraşmayıp yalnızca izlemeyi ve keyif almayı da tercih edebilirsiniz. Yani sizin bileceğiniz bir iş bu :)

Genel anlamıyla psikolojik gerilim türü bir filmdir.

İyi seyirler...

1|0
    0|0
  • orta kıvam gerilirm

1|0
    0|0
  • en iyi cevap verilmiş bize söz düşmez artık ...

1|0
    0|0
  • in cin yok korkma ama öylr bir geriyor ki adamı ''hay a..mına koyam izlemeseydim keşke'' diyon sonra... jack nicholson var deli bişey ya adam

1|0
    0|0
    • çoooook teşekkür ederimmm tam aradığım film

• Rica ediyorum... Eğer istersen 1408 de var gerilim filim çok sağlam onu da oneriirim

Kızlar Ne Diyor 2

• Gerilimli muhteşemdir ilk başlarda sıkar ama sonra senıde içine alır mutlaka izle.

1|0
    0|0
  • Insiz cinsiz film.

1|0
    0|0
Yükleniyor...