Türkiye'de gezilecek, görülecek yerler nereler?

Serin yaz bir sabahi alacaksin "trekking bag"ini takacaksin sirtina ve cikacaksin renkli, hayat dolu, farkli bir maceraya.

Buraya kadar iyi hosta, nerelere gidilecek ve nereler gorulecek. Turkiye diyince aklimiza genelde hep buyuk sehirler ve tatil sehirleri geliyor. Fakat ozellikle tatil yorelerinden bikmis insanlar icin onerebileceginiz yerler var mi?

Turk kulturunun farkli yonlerini yansitan, dogasi guzel olan, farkli bir yemegi olan veyahut bambaska bir ozelligi olan sehirlerimiz, yorelerimiz neresi?

Trekking bag'ini sirtina taktikdan sonra rotayi nerelere cevirmelisin?

Herkese iyi aksamlar.

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Karadeniz turu yapmani tavsiye ederim tam bir cennet

Ayrıca turlarımiz çok ekonomik çaylarda şirketten. Sizi gezdirip bölgeyi tanıtıcak profesyonel bir rehberimizde mevcut.Ciciki bicili hanım bu konuda size yardimci olucaktir..

Sizede iyi aksamlar aplacım..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 15

• Karadeniz bölgesini deneyebilirsin farklı bir deneyim olur senin eçin dağ otelleri var yaylalarda falan hoş

0|0
    0|0
    • Oneriniz icin cok tesekkur ederim. Istiyorum o bolgeleri gormeyi.

• Ben teşekkür ederim yöre halkı çok sıcak kanlı ve içten yemekleri de çok güzel özellikle o bol oksijen in içinde insanın karnı daha bir acıkıyor yiycekler daha da bir güzel oluyor dolayısıyla :)

• Karadeniz tarafına git. Tam dağ ve oksijen deposu. Yeşilliği, çayırı çimeni bol. Doğu Karadeniz turu yapasım var benimde. Kendime de sana tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Tavsiyen icin cok tesekkur ederim Suvari. O bolgeleri gormeyi cok istiyorum zaten, ozellikle dogalari ve mutfaklarini cok merak ediyorum. Birde o vazgecilmez sivelerini az da olsa hafizama kazimak.

• Tatil demek evde vakit geçirip dinlenmek demek benim için. Dediğim gibi birisi tutmazsa kolumdan evde geçiririm tatili.

• Ama bir yerdede tezi'nin dogruluk payi var. Bir tatilden sonra cogunlugun ilk lafi "evim evim guzel evim" oluyor. Evin gibisi yoktur.

• Doğu Karadeniz..

İstanbul..

Alanya'dan batıya doğru, İzmire kadar komple sahil boyu..

Dediğin şekilde, Türkiyede adamakıllı şu gezileri en az 1 kere yapmak istiyorum..

Mümkünse motorsikletle..

0|0
    0|0
    • 3 ayda gezilir buyuk ihtimal. Doguyuda rotaya sigdirirsan tadindan yenmez bence. Turkiye cok guzel.

• Doğu ve İç Anadoluyu hiç gezilmeye değer bulmuyorum gerek yok :D

• Rize--Ayder yaylası

0|0
    0|0
  • ben karadenizliyim bartınlı :D oraya git amasra var barış akarsunun memleketi safranbolu var ordan sinopa geçersin karadeniz güzel ya.. git görr

0|0
    0|0
  • Karadeniz ege akdeniz bölgeleri

0|0
    0|0
    • Ege ve Akdenizide not edecegim, cevap icin tesekkurler.

• Rica ederim antikkentler var araştırırsan ilgini çekeceğini düşünüyorum şimdiden hayırlı yolculukar iyi gezmeler umarım buradan resimlerinide paylaşırsin

• macera dolu birini görmek ne güzel ..ürgüp göreme kapadokya geçen hafta gittim gerçekten muhteşem yerler görmediysen ilk gideceğin yerler olsun derim

0|0
    0|0
  • Diyarbakır surları, Adıyaman Nemrud dağı

0|0
    0|0
  • TRABZON YADA RİZE

0|0
    0|0
  • O kadar çok ki hangisini sayayım

Cunda, Seytan sofrası Antalya, İstanbul vs

0|0
    0|0
  • Çoook var hangisini saysamki..

0|0
    0|0
  • Karadeniz iyi gelir ama sana bilemem :)

0|0
    0|0
    • karadeniz dediğiniz tam olarak neresi oluyor işte ben karedenizdeyim diyeceğimiz il ilçe neresi ? :))

• rize , uzungöl ve mardin .

0|0
    0|0
  • İstanbula gelmelisin ortamlarına bakmalısın tatlı bayanlarla takılmalısın :)

0|0
    0|0
  • gitmedim ama karabük yenice iyi diyorlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...