Aşk filmlerinin hayatınızdaki önemi nedir?

Özellikle kadınların zaafı sayılabilecek bu filmler, aşkı daha iyi algılamak üzere gözümüzü açmamızı sağlar. İçimizdeki yoğun duyguya karşı olan güvenimizi arttırır. Aşk filmlerine çok meraklıyız çünkü bizi zaman zaman ümitsizliğe, kuruntulara, endişelere, korkulara, acı çekmeye ve yenilgiye sürükleyen bu hissin bir anlamı olduğunu tekrar tekrar görmemiz gerek. Beyazperdede bu duygu her zaman daha basit görünür ve bu basitlik bizi içine girdiğimiz açmazlardan biraz olsun çıkarır. Peki Ya Sizin Hayatınızda ki Önemi Nedir Aşk Filmlerinin ?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbir önemi yok. Sevgilim olduğu zamanlar izlediğimde onu sevdiğimi söylerdim içimden bir ses bunu yapmamı söylerdi tabii gerçekse sevgim. Şimdi sadece izliyorum etkisi yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• film izlemeyi severim ama illa aşk filmi olsun diye düşünmem yani aşk filmlerini sadece film izlemeyi sevdiğim için izlerim.

0|0
    0|0
  • aşk filmlerinde aşkı en dolu haliyle gorup oyle bir aşk arayıp öylesini bulamayıp...

0|0
    0|0
  • Şu sıralar yaşayamadığımdan, aşk filmlerinin bağımlısıyım diyebilirim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ben meraklı değilim aşk filmlerine sinemaya gideceksem aşk filmi tercih etme ihtimalim imkansıza yakın

0|0
    0|0
  • Benimde zaafım.. Ah aynısını bende yaşıyorum dediğim filmler var özeniyorum :D

0|0
    0|0
  • Önemi yok, sadece izliyorum.

1|0
    0|0
  • kalıplasmıs cocgu film

0|0
    0|0
Yükleniyor...