Cook korkuyorum ne yapsam

Bugn uyandim telefonumda arkadaslik teklifi gelmis facebookta ama sahte sadce ben ekliyim yeni acilmis, sonra instagrama girdim ayni kisi eklemis tek beni. Bir resim paylasmis golge adam facebookta olan gibi bide ortasinda soru isareti. Soy isim yok ikinci isim olarak can. Benim tanidigim dogru duzgun erkek yok ki bu yapilsin ama eski sevgilim var terkcetti 10y once onunla facebookta tanistik felan bir ara bisey icin sahte hesap acti oda canla bitiyordu. Cok korkuyorum kim bu acaba? Ve resim saat 2 gece yarisi paylasilmis exime 2:10da whtsappdaymis bu bir raslanti da olabilir. Abime soylesem mi bilemedim

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• ya neden korktuğunu anlamadım çıplak resimlerin var da onları paylaşmasından mı korkuyorsun ? eğer öyle bir durum yoksa korkacak hiç birşey yok faceden sil engelle takma attığı mesajları filan havlayan köpek ısırmaz diye bir laf var bilirsin

0|0
    0|0
    • Asla oyle biseyim yok ama hani beni taniyan biri kesin. Eski sevgilim olsa direk mesaj atar degil mi

• Ama 10 ay oldu ayrilali carsamba gunu birlikte olsaydik bir sene olucakti bilmiyorum ki ama hem instayi hem facebooku kokten kapiyorum

• tabi bu da bir seçenek bence kapatma bu senin korktuğunu gösterir bana kalırsa korkacak bir durum yok benim başıma daha kötü durumlar geldi kimseden korkum yok sonuçta ben kendimi biliyorum demi sende kapatma

Erkekler Ne Diyor 5

• korkacak bişey yok,sana açılamayan ya da seni sınamak isteyen bir tanıdık,ekleme asla

1|0
    0|0
    • Aklin yolu bir bende oyle dusundum

• la olum belkide ailenden biri işletiyorlar ya da deniyorlar olabilir kabul etme

1|0
    0|0
  • soyle abine hic ugrasma engelle gitsin korkacak bisey yok.

1|0
    0|0
  • Ne korkuyorsun ya pff.Ruh hastasının teki işte,ateş olsa cürmü kadar yer yakar.Büyütme bence.

0|0
    0|0
  • söyle abine dövsün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• benide gecen eklemisti bitane hem twittter hem instagram hem face 2 gun sonrada kapıya geldi.

0|0
    0|0
    • Saka yapiyorsan komik degil

• yok saka yapmıyorum cidden evde yalnızdım bir baktım kapı caldı aksamın 2sinde (saat 2 dikkatini cekerim) acmadım bidaha caldı bende yine acmadım calar calar gider dedim gitti

• Biri sana esek sakasi yapiyo olabilir. O ekleyenin elinde sana ait bir koz yoksa yani senin buyuk bir sırrın hic kimsenin bilmedigi bisiy bilmiyosa dert etme. Normal hayatina devam et. Ama takibi elden birakma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...