Türk sineması hakkındaki düşüceler

Aşk,komedi gibi dallardan başka hiç bir film kategorisi yok bunun hakkındaki düşünceleriniz

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Türk sinemasından bahsedecek olursak benim gözlemlediğim kadarıyla pek iç açıcı şeyler dönmüyor piyasada birazcık aklınız varsa anlarsınız filmlerde,dizilerde cinselliği hatta akrabalarla ilişkileri artık çok normal bir şey gibi gösteriliyor insanların birbirlerine küfretmeleri,zarar vermeleri hatta öldürmeleri normal oldu artık moda,yarışma,evlilik programları da cabası bunlar bir kurmaca ama kimse anlamak istemiyor zaman öldürmekten başka bir şey değil ve türk sinemasınında böyle giderse bir ilerleme kaydedeceğini sanmıyorum kitlede bu olayda büyük rol oynuyor,teknolojinin de ayrı bir önemi var sinemada

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kaliteyi sevmiyoruz maalesef. Dizilerimiz, filmlerimiz pek kalite kokmuyor.

Eski Türk filmlerini severim, izlerim de. O zamana göre kaliteli filmler diye düşünüyorum. Tabii Dünya sinemasına göre vasat kalıyoruz. Kültürle ve yaratıcılıkla alakalı bir şey.

...

Günümüz Türk sineması zaten yerlerde. Günümüzdeki hiçbir filmi sevemiyorum.

Dünya sineması taraftarıyım ne yazık ki. Türk sineması denilince sadece Neşeli Günler, Aile Şerefi vb. filmler geliyor, ki o filmlerde başucu filmlerimdir.

0|1
    0|0
  • sinema konusunda seçici bir millet değiliz dizilerimiz de felaket durumda maalesef

1|1
    0|0
  • türk sineması çok kötü filme gidiyorum bir umutla belki bu güzeldir diye umudumu yerle bir ediyor verdiğim paraya yazık. çok çok berbat hep klasik aşk senaryoları , zengin oğlan fakir kız , fakir oğlan zengin ikilemesi var hiç kafamız basmıyor senaryo yazmaya. komedi de çok vasat komedi olarak tek cem yılmazın var o da uzun bir süre yapmayacak film. birde cinli filmlerimiz çok meşhurdur. gerçektende korkunç oluyor ama bunların insanlığa bir katkısı yok. filmi izlerken zevk alamıyorsun.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İstanbuldu büyük sinema stüdyoları felan kuracaktı sarı gül ama seçilmedi.O kurulsa belki böyle yeni tür bişeyler çıkardı.

0|1
    0|0
  • türklerin en iyi çevirdiği film katakoriside ondan başka türlerde görmüyoruz.olsa bile destek yok dünya ya film mi tanıtamıyoruz.bende çok isterdim aksiyon,savaş,bilim kurgu,macera ama olmuyor işte

0|1
    0|0
  • olur mu son zamanlarda korkuda var :) eskiden gülerdik korkularına ama artık daha iyi yapıyoruz

0|1
    0|0
    • Yabancı korku filimleri bile kesmezken Türk korku filmlerinden hiç bahsetme :D

• Kategori azlığından ziyade, o kategoride işlenen konuların aşırı yüzeysel ele alınışı da var

0|1
    0|0
  • türk sineması bitmiş

0|1
    0|0
Yükleniyor...