Pskolog gercekden yardımcı olurmi?

Pskologa gitmiş arkadaslar pskolog gittikden sonra kendinizle varşdınızmı

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Senin buiimia tipi anorexia hastalığın var ve bunu kendi başına çözemezsin. Yedikten sonra kilo ya da başka bahane ile gizlice gidip kustuğunda , yediğin ve ayrıca çıkardığın için pişmanlık duyman da bu hastalığın göstergelerinden .

Bu ciddi bir hastalık ve uzman klinik psikolog veya psikiyatr gözetimine girmen , eğer yenemezsen hastaneye yatman gerek.

Bu hareketinin başiama nedenini bulmak ve sana göstermek gerek. Gerek anorexia yani aç kalarak gerek yiyip kusarak zayıflayacağını sananlar bu yollara başvurup kısır döngüye kapılır ve aslında zayıflayamazlar . Ancak vücut yakıt arayacağından önce kaslarını sonra organlarını eriterek hayatta kalmak için yakmaya başlar ki , bu da ölüme kadar gidebilir. Gitmezse de uzun yıllar boyu ağrı veya organ bozukluğu tedavileri görmek zorunda kalır.

Sorunun farkındasın ki , psikologtan söz etmişsin. Ben de bir psikolog olarak senin hemen ve acilen bir üniversite hastanesinin psikiyatri servisine başvurman gerektiğini söylüyorum ...

1|0
    0|0
    • Yurt dışındayım bulunduğum bölgede tedavi görmem için çok beklemeliyim hekim sayısı az

• Tmm teşekkür ederm

• Sıran geldiğinde ihmal etme , gitmek zorundasın , geçmiş olsun

Erkekler Ne Diyor 4

• bana etkili olmadı ya ben çok sinirleniyordum kendimi tutamıyorum sinirleninçe çok bagırıyorum en ufak bişe olsa bile sinirleniyorum.psikologa gittim ilaç verdi 2 ay kullandım bir şey etki etmedi.ama zamanla kendi kendine geçiyor ya sinirlerim.

0|0
    0|0
    • Hmm nedeni arasdrmadımı

• rica ederim.ama senin psikolojine görede değişiyor bu git derim ben faydasını görürsün belki

• Ok:-)

• konu ne? bende işe yaradı psikiyatriama piskolog değil

0|0
    0|0
    • Ben

• Sanırım en b7yük sorun suanda kusma hastalığı sonrasında mutsuzluk

• mutsuzluga psikiyatri iyi gelecektir ama kusmanın piskolojiyle alakası var mıbilmiyorum bence en kısa zamanda git bir psikiyatriste

• ben psikoloğa gitmedim ama bir nevi okudum sayılır kesinlikle her soruınun cevabı onda diyebilirim

0|0
    0|0
  • evet olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yardimci oldu bana evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...