"Zamanın unutturduklarıyla fotoğrafın hatırlattıkları içimizde çarpışır" ne demek?

"Zamanın unutturduklarıyla fotoğrafın hatırlattıkları içimizde çarpışır" İçerdeki sözü açıklamak ve kendinize göre yorumlamak isteyenler acil yardım?

Güncellemeler:
"Birde buna bakın Eski masallarda gecenin en iddialı saatidir on iki herkes bulunduğu yeri terkeder.Kaçmak bazen saatin bildirdiği bir buruk bazen iç sorumluluktur. " bu sözüde yorumlayabilirsiniz.

1|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• aslında zaman unutturmaz sadece arkaya iter, bazen o kadar itersin ki orada yokmuş sanırsın ama öyle değildir tabi sen kabul etmesen de varlığını, o var olmaya devam eder ta ki gün gelip de fotoğrafını gördüğün zaman hayatına yıldırım gibi bir anda düşüverir işte o zaman içindekiler doğrular yanlışlar öyle bir çarpışırlar ki hepsi galip gelmeye çalışır kazananı da bilinçaltın belirler. ama bu kazananı ilan edip etmemek yine senin bilincindedir, istersen görmezden gelebilirsin.. haydi it tekrar arkalara, derinlere itebilirsen tabi..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Artık zaman içinde anılar ve hatıralar dertler ve hüzünler aklın karanlık kuytularına gömülmüş.Ama fotograflara bakıldığında yeniden hatırlanıyor demek.insan bazı şeyleri zamanla unutmak ister ama unutmak isdedikleri sürekli karşısına çıkar.ve kendi içinde çelişkiye düşer.Ve kendisi sorgular.O resimdeki benmiydim diye.

0|0
    0|0
  • gerçekten muhteşem bir söz bunu yazdım bir kenara ayrıntılarıyla açıklamak isterdim ama havamda değilim.

0|0
    0|0
  • melankolik

0|0
    0|0
  • genelde kötü olgular için gecerlidir.

beyen kortexi zaten her bilgiyi depolayamaz zamanla az kullanılanlarrı daha önemsizler grubuna alır bırakır. hepsi o

0|0
    0|0
  • oo bundan kitap çıkar yaa

0|1
    0|0
  • Daha afyonum patlamadı sonra yorumlarım ben sana :)

0|0
    0|0
  • nerde geçtiği önemli

0|0
    0|0
  • hatıralar akla gelince zaman geçtikçe unutulan şeyler yeniden hatırlanır.

0|0
    0|0
  • zaman unutturur ama fotoğraflar hatırlatır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bayıldım..

kimi aşklar biter hatıralar kalırr nekadar seversen sev hep hatırlanırr sanma bir başkası yerini alır gelenler gideni elbet aratır..

0|0
    0|0
    • VAY BURAYI GÜZEL AMAÇLAR İÇİN KULLANIYORSUN SÜPER YANİ İNSAN ZAMANLA UNUTTUM DİYOR AMA YAŞANINLANLAR BİR KÖŞEYE ATILDIKLARINDAN TOZLANIYOR ANCAK BİR FOTOĞRAF GELİYOR KARŞINA TÜM TOZU PASI ALIYOR VE O GÜNE GÖTÜRÜYOR SENİ UNUTTUM DEDİĞİN ÇOK GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE KARŞINA DİKİLİVERİYOR İŞTE O NOKTADA UNUTULAN SANILAN UNUTULMAYAN ANILAR YÜZYÜZE GELİVERİYORLAR

• Zamanin unutturduklari : ask mesela, insanlar zamanla aski, sevgiyi herseyi tuketiyorlar.

Fotografin hatirlattiklari : Fotograflarda herseyin de ne kadar farkli gozuktugu, ya da o anda olan bir mutluugu su anda yasanmamasi. Bunlar insanin ic catismalarina yol acar. Zmanla yitirilen kaybedilen seyler, boyle bir anda hatirlanabilinir. Yani ben boyle dusundum okudugumda sozu.

0|0
    0|0
  • KOMPOZİSYON SINAVIN MI VAR:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...