Hemşire olmak istiyorum. Nasıl hemşire olunur?

Hemşire olanlar ya da olmak isteyenler :) dersleri üniversitesi hakkında bilgi verir misiniz, nasıl kazandınız çalışma teknikleriniz nelerdi. Şimdiden herkese teşekkürler;)

Güncellemeler:
Zormu + 'ları -'leri neler?

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• Ben hemşirelik öğrencisiyim. Sana tavsiyem çok iyi düşün.. Sosyal hayatı kısıtlı bir meslek grubudur hemşirelik.. yorucudur yıpratıcıdır... dersleri zordur.. genelde hocaları hep uyuz tiplerdir.. Diyeceksin içinden belki bu kızda bu kadr kötülüyor niye okuyor.. Başladık bitirelim dedim :) Yinede güzel yanları da var herşeye rağmen işe yaradıgını ve yardım edebildiğini hissetmek güzel duygu.. öss sürecinde fazla çalışmamıstım hatta çok stresliydi ama ben 2010da girmiştim o yüzden baya rahat konusuyorum :) Daha fazla merak ettiğin bişey olursa sorarsan yardımcı olmaya çalışırım :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• böümü bilmem ama kazanmak kolay ygs ile gireceksen türkçe 27 10 mat 32 2 fen 25 5 olsun çok rahat bir şekilde gidersin

1|0
    0|0
  • Ben de istiyorum.bazıları ygs2 ile bazıları mf3 ile alıyor.ilgin varsa puanın yetiyorsa git bence.

1|0
    0|0
  • ben hemşireyim aslında çok guzel meslek ama hak edilen değer verilmiyor milletin çocuğu çoluğu bakmiyo sen bakiyosun. Aslında çok güzel hayirli bir meslek ben severek yapiyorum insanlara güler yüzlü davranmak çok iyi bir tedavi oluyo dua almak güzel :) bir yaşlının yüzünü güldürmek insanlara yardim etmek çok güzel bir duygu:) dersini hocasını takma her yerde karsına kıl insanlar çıkabilir

0|0
    0|0
  • Hemşirelik ayrılacılıktır bnkız olsam olurdum

1|0
    0|0
  • Herşeyi görecen ona göre seç :D

0|0
    0|0
    • Saglıkta utanma olmaz.D

• Çareyi doktorlar buluyo siz bazı şeyleri uyguluyorsunuz. :)

• Ewt olede denebilir.) tesekkurler;)

• tugba bu hesabı kabul etttt

0|0
    0|0
  • irandan 250 tane hemşire tahsil edecekler 250 mi 2500 mü okudum bilmiyorum size sıra gelmez )))

0|0
    0|0
  • benim kardesım hemsıre sana onun kaynaklarını gnderebılırım

0|0
    0|0
  • nasıl bir hemşire güzel mi:D

0|0
    0|0
  • neden hemşirelik.cesaretin var mıinsanlara tahammül etmeye.kan görmeye.

0|0
    0|0
  • şikişereek ;))

0|0
    0|0
  • tugba ıstegmı kabul et dger hesabım kapandı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hemşirelilk güzel meslek ama yorucu ve zor atanmalarıda zorlaşıyor diye duydum aneztezi ya da fizik tedavi daha rahattır

1|0
    0|0
  • eminmisin olmak için

0|0
    0|0
  • Lise de hemşirelik okusaydın oku derdim ama üniversitede zorlanabilirsin. Okumak istiyorum diyorsanda attden uzak dur fizik tedavi falan en kıyağıda oralara gelene kadar çekiceksin biraz. Ama gerçekten kutsal ve güzel bir meslek en önemlisi herkes boş boş bakarken yerde yatan kaza geçirmiş bir adama sen müdahale edebiliyosun ve belkide bir can kurtarıyosun. Hemşirelik Türkiyede bana göre pek saygı da görmüyor. Az dayak yemedim hasta yakınlarından. Özellikle roman vatandaşlardan... Bence yurtdışında hemşire ol. Imkanın yoksa da fizik tedavi bebeğindir :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...