Müzik dediğin bırakılır mı, neredesin Teoman?

evet sanat dünyasının acı kaybı artık adam ne dergilerde ne tvlerde gözüküyor medya gazeteciler magazinciler bu adamı bezdirdi türk rockının en önemli isimlerinden teoman uzun zamandır yok konserleri yok bu durum canımı sıkmaya başladı şimdi büyük ihtimal alkolün esiri olmuş darmadağın evinde şarap içiyordur siz ne düşünüyorsunuz bilmiyorum teomanın en sevdiğiniz şarkısı yada şarkıları neler merak ediyorum ?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• bBen de beğenirdim sayılı işini iyi yapan popüler medyatik olması ile değil şarkılarının kalitesiyle isim yapmış sanatçılardandı sanatçı kelimesini kullanabilirim bence o kadar gereksiz insan varken onun bırakması saçma demet akalın hande yener bıraksa ya

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sorma ya büyük bir kayıp teomanın müziği bırakması bırakmamlıydı çünkü kendisi gerçek bir sanatçıydı , ama yakın zamanlarda kitap çıkartmayı düşünüyormuş bu haber beni mutlu etti her ne kadar artık onun sesinden yeni , güzel parçalar dinleyemiycek olsamda teomanı seviyor ve saygı duyuyorum rüzgar gülü favorimdir.

0|1
    0|0
  • Adam ayyaşın tekiydi zaten eski şarkıların canına okuyup çıkıyordu kenara ama sevdiğim 1-2 şarkısı vardır ilklerden

Ne Ekmek Ne De Su link ve

O link

0|0
    0|0
  • link sabahdan akşama kadar dinliyorum gerçekten çok acı bir kayıp oldu müzik dünyası için :(

0|1
    0|0
  • Bence depresyon döneminde falan o ya da sadece dinlenmek istiyordur.

Müziğe geri dönecegine inanıyorum, gerçek sanatçı sanatından asla uzaklaşamaz bence.

Bir an önce geri dönmesi dileğimle..

0|0
    0|0
  • Şarkılarını severim kişiliği beni ilgilendirmez.Kişinin sanatına bakarım.

0|0
    0|0
  • link geri dönecektir eminim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• teoman eski teoman değildi zaten.eski şarkılarını daha çok severim,dinlerim.bakarsın ileriki dönemde yeni albüm yapar.müziği bırakmıştın diyenlere sarhoştum hatırlamıyorum der :P

0|1
    0|0
  • teoman çok sorunlu bir çocukluk dönemi geçirmiştir, kendisi de birçok kez ifade etmiştir.. annesi çok baskın bir kadınmış ve oturduğu yerden kalkması için bile izin istiyormuş düşünün teoman yani.. eee öyle baskı böyle sonuç getirir etki tepki misali, adamın hiç birşey umrunda değil ki.. ha ne olur yarın içki parası biter bakarsın tekrar döner müzik olmasa film çeker bu yazıda böyle biter

0|0
    0|0
  • hakikaten beyaaaaaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • İnsanları karalamak ne kadar kolay yaa.Adam daha düzgün hayat yaşamak için ve kendine zaman ayırmak için müziği bıraktığını söyledi.Sense adamı karalamak için elinden geleni yapıyorsun.

0|0
    0|1
    • teoman manik depresif degil miydi yahuu

• alkolik olduğunu kendiside biliyor zaten bunun nesi karalamak bunu ona söylesem güler geçerdi ama sen çok ciddisin ya kalbin burkulmuş sevdiğim şarkıcıyı karalamak için sorularla uğraşmam biraz daha derin düşünmeye çalış başarabilirsin

• Fazla alkol kullandığını biliyoruz ama şu an hala aynı şekilde olduğunu bilemezsin.

• Ajdar ın çikita muz klibi youtube da 20 milyon kişi izlemiş teomanın tüm videolarının toplam izlenmesini geçer sen olsan bırakmazmısın müziği:) Şarkı:Sabahcı kahvesi

0|0
    0|0
  • Özletti kerata.

0|0
    0|0
Yükleniyor...