Whatsappta tanımadığım kişilerden mesaj geliyor

bu akşam 2 kişi yazdı whatsapptan tanımadığım, nerden buldun numaramı dedim salladım çıktı falan dedi. yeni aldım hattımı da sadece yakın çevremde var. nasıl buluyorlar numaramı? whatsapp da line gibi oldu yoksa? kişileri engellemekten başka yapabileceğim birşey yok mu numaramı bulmasınlar

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Seni seven kisiye soyle.ilgilensin onlarla yavsaklar nefret ederim ya boyle insanlardan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Eskiden bulgar karıları arardı bu yeni model aynısı biraz evvel bana da oldu. Internette arastirirken bu site cikti ayni soruyu bende sordum +1 numaralı amerikadan yaziyordu selam dedi bir de tepede yaziyor der ya bunda yok otomatik gelio sen yazinca bu da heralde senden para filan isticek gel benimle ol filan

0|0
    0|0
    • bugun +1 li numaradan bana yazdılar selam merve diye adımda merve hanı nerden tanıyorsun dedım tahmın et dedi bende yarın savcılıga gidiyorum dedim daha mesaj gorunmedi nedir bu +1 li mesaj olayı

• belki bir arkadasından almıslardır numaranı güzel bir kızsanda yazarlar yani yapılacak bir şey yok gibi

0|0
    0|0
  • banada ver barı numaranı :D

0|0
    0|0
  • Sallayip.tutturan çok

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Doğrudur, numarayı uydurup rehberine kayıt ettiği zaman görünürsünüz WhatsApp listesinde.

Hepimizin başına gelebilecek bir durum bu tabi.

0|0
    0|0
  • doğru sallayıp numarayı tutturan çok kişi var

0|0
    0|0
Yükleniyor...