Aranızda blog yazan ya da takip eden var mı?

bende yeni açtım pek meraklıyım bu işlere detay kısaymışmış

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• linkini atarsan ilk senin kini takip ederim başarılar umarım güzel bir başlangıç olur

0|0
    0|0
    • kitap sever misin ki?

• yorum silemiyorum :( nasıldı?

• sen yazdıktan sonra ben neden bilmiyormuşum diye düşündüm galiba silinmiyor

Erkekler Ne Diyor 6

• blog yazıyorum ama belli blogları takip etmiyorum haliyle aradığım google da nereye ulaşırsam güzel makaleleri okurum mesela hiç bilmediğim bir ortama giricem rehber yapanlar genellikle bloglara yazıyor onlardan okurum, kendimde çok özel şeyler yazarım

0|0
    0|0
  • Blog işi tamamen ticarettir, önce onu söyleyeyim. Tüketim kültürünün bir parçasıdır "blog". Siz gittiğiniz gördüğünüz yerleri, yediğiniz içtiğiniz şeyleri, giydiğiniz kıyafetleri, katıldığınız "sosyal aktiviteleri" değerlendirerek, not vererek diğer insanları da aynı tüketime yönlendirirsiniz. Moda, alışveriş, futbol gibi belirli bir alana yoğunlaşarak yaparsınız.

0|0
    0|0
  • son 3 aydır yazıyorum bende. sürekli güncellemek, tasarımı ile ilgilenmek falan gerçekten emek istiyor. ama bir süre sonra da bildiğin bağımlısı oluyorsun.

Ayrıca tasarım ve kodlama konusunda yardım edebilirim bilgin olsun

0|0
    0|0
  • ben yazıyorum link buda blogum ama uzun zamandır vakit ayıramıyorum bloguma dolayısıyla sağlam konulara değinemiyorum

0|0
    0|0
    • fikirlerine katılmadığım için çok ilgimi çekmedi ne yalan söyleyeyim istatistikleri nasıl

• ben yazıyorum :)

0|0
    0|0
  • Blog yazmak zor iş içeriği kısa ama vurucu olmak zorunda

Evet kesinlikle takip ederim işim gereği

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...