Ateistlerin sayısında bir artış mı var?

sağda solda çok türediklerini görüyorum bu arkadaşların

0|0
9|21

En İyi Kız Görüşü

• Bulaşıcı olduğunu zannetmiyorum. Din bir vicdan özgürlüğü.. İnanır inanmaz, beni alakadar etmiyor.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 21

• Ateist olmanın bazı faydaları var. En azından Türk insanı araştırıp okumaya başladı . Seviniyoruz.

Gerçek manada ateist, tezleri olan , ve diğer dinlerce açıklanamamış bir şeyleri savunabilmektir.

Felsefecilerden etkilenip ateist olmak özentidir. Farklı (marjinal) olma çabası ağırlıklı olarak.

İslam dininden uzaklaşmanın asıl sebebi ise , islam ülkeleri geri kalmış , yönetilen ve savaşlardan başını kaldıramayan bağımsızlıktan uzak ülkelerde olması .

Din savaşlarının da bunda etkisi var. Keşke islamı doğru anlatabilmiş ve yaşayabilmiş olsaydık

0|0
    0|0
  • tayyip sağolsun

2|3
    1|0
  • ateistlerin derdi sana mı kaldi, sen kendini kurtarxda.

allahla kul arasına girilmez diyorsunuz sonrada yok ateistler türedi yok bilmem ne senden mi soruluyor, allah sana mı soracak

0|1
    1|0
  • Kimin sayısının arttığı önemsiz.

Herkes kendi hayatını yaşasın dilediği gibi.

0|2
    0|1
  • Adam islama sövecek sayacak istediği soruyu sorup dalga geçecek biri ateistlerle ilgili sorunca saanee ya bıraksana bizi ne garışıyon özgürlük diyecek oh ne ala memleket çoğu 18 yaş altı elini kot cebinde sıkıştırmış ateistim ben yeaaa diyen bir tip

0|0
    0|0
  • Bende çok duyuyorum çöl üçlemesi kitaplarından bir tanesine inanıyor müslümanlar fakat böyle bir soru açıp da türüyorlar demiyorum.

''Eğer İnsanların düşündüklerine inandırırsanız sizi severler , Eğer gerçekten düşündürürseniz sizden nefret ederler '' - Don Marquıs

0|0
    0|0
  • Bunlar iki hücreli amipler mi ki türesinler.

0|0
    1|0
  • Desene insanoğlu düşünmeye başladı.

2|2
    2|1
  • Belki de ülkemizde bazı aşırı dinciler normal insanları da dinden soğutuyor olabilir bunu hiç düşündünüz mü ümmetçi arkadaşlar?

2|0
    0|0
  • Bilim öne geçiyor yavaş yavaş. Bilîmden bihaber ateîstlerse tiksindirici.

0|1
    1|0
  • çoğu kolpa ama gerçekten araştırıp ben böyle düşünüyorum diyene saygım var

0|1
    0|1
  • evet

0|0
    0|0
  • ateyizler olarak üremeyi iki kat hızlandıran bir formül bulduk hamamböceği gibiyik mübarek taramalı tüfek gibi ürüyoz :DD

0|0
    0|1
  • Millet artik uyaniyor.

0|0
    0|0
  • ben müslümanım deyip çok afedersin ama her b*ku yapanlarda da bir artış var.

0|0
    0|0
    • EN AZINDAN ÖYLE OLMAYANLAR VAR VE BAZENDE MÜSLÜMANLIĞI KİRLETMEK İÇİN DE YAPANLAR VAR SANA MI KALDI MÜSLÜMANIM DEYİP HER B#KU YAPAN

• erkeklerde inanç daha fazla kadınlar göre , kızların çoğu abdestsiz geziyor

1|0
    1|0
  • Gusülsüz gezmeyen ateistler mi ? :) He onlardan çok var canım :D

0|0
    0|0
  • aklın yolu bir :D

0|0
    0|0
  • tam tersi,ben müslüman olmaya karar verdim:D

0|0
    0|0